• Informacje na temat:

  rodziny królewskiej

Artykuły na temat: rodziny królewskiej
 • Książę George i inni członkowie królewskiej rodziny w ciągłym niebezpieczeństwie. Coś okropnego!

  Niestety, nikt w królewskiej nie może czuć się całkowicie bezpiecznie. Fanatycy już nieraz planowali zamachy na królową Elżbietę (92 l.), księcia Filipa (97 l.) czy księcia Harry’ego (33 l.). Niedawno jeden z nich podżegał do ataku na księcia George’a (5 l.)!

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Elżbieta II i członkowie królewskiej rodziny w żałobie. Nie żyje Margaret Rhodes

  ​Przez lata miały taką tradycję. Niemal w każdą niedzielę po mszy świętej spotykały się, by wypić wspólnie herbatę, pograć w karty, obejrzeć skróty wyścigów konnych albo po prostu porozmawiać. Ostatnio wprawdzie rzadziej, ale królowa starała się jak najczęściej wygospodarować wolny czas, bo bardzo lubiła jej towarzystwo. Niestety, w niedzielę 25 listopada Elżbieta II (90 l.) dowiedziała się, że jej droga przyjaciółka Margaret Rhodes (†91 l.) nigdy już jej nie odwiedzi.

 • Tajemnica golasa z Pałacu Buckingham wyjaśniona

  Umieszczone w internecie nagranie, na którym nagi mężczyzna opuszcza się na prześcieradle z okna Pałacu Buckingham, okazało się być viralem reklamującym nowy serial "The Royals".

 • Rozwód na królewskim dworze!

  Norwegowie są zszokowani informacją o rozstaniu tej tak lubianej pary książęcej. Bez wątpienia, to szokująca wiadomość dla miłośników norweskiej rodziny królewskiej.  W końcu akurat ta para uchodziła za bardzo udane małżeństwo. Nigdy wcześniej nie mówiło się, że ich związek trawi jakiś kryzys.  Martha Louise i Ari Behn byli małżeństwem przeszło 14 lat! Doczekali się trzech pięknych córeczek: Maud...

 • Nowy Bond: Ciemnoskóry czy rudowłosy?

  Brytyjczycy powoli przygotowują się na wybór nowego wcielenia swojego bohatera narodowego - agenta 007. Powszechnie uważa się, że Daniel Craig zrezygnuje z roli Jamesa Bonda po premierze najbliższego filmu "Spectre".

 • Meghan Markle podzieliła rodzinę królewską! Będzie tylko gorzej?!

  Meghan Markle (37 l.) zdobyła miłość poddanych brytyjskiej rodziny królewskiej. Niestety wciąż krążą plotki o tym, że ciepłymi uczuciami jednak nie darzą jej sami członkowie królewskiego rodu. Przez jej ostatnie wybryki, sytuacja księżnej ulega pogorszeniu.

 • "Gra o tron": Czwarty sezon na DVD i Blu-ray

  Czwarty sezon serialu "Gra o tron" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Ojciec Meghan szczerze o rodzinie królewskiej. Tym razem przesadził?

  Meghan od początku związku z Harrym nie może liczyć na wsparcie całej rodziny. Znamiennym jest fakt, że z najbliższych krewnych na jej ślubie z księciem była tylko matka.  To wcale nie oznacza, że inni bliscy pozostają w cieniu. Wręcz przeciwnie! Siostra zasugerowała, że księżnej Sussex wcale nie zależy na ojcu. Gorzkich słów nie szczędził także brat. W liście otwartym próbował odwieść Harry'ego...

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

Zdjęcia na temat: rodziny królewskiej
Wideo na temat: rodziny królewskiej
 • "The Crown": "Ciężar królewskiej korony"

  Ciężar królewskiej korony w The Crown jest zapowiedzią serialu The Crown, który będzie dostępny od 4. listopada tylko w serwisie Netflix. Obsada oraz twórcy pokażą widzom kulisy produkcji oraz życie rodziny królewskiej za zamkniętymi drzwiami.

 • Brytyjska dziennikarka ujawnia sekrety z życia księcia Harry'ego

  Katy Nicoll to brytyjska dziennikarka i autorka wielu bestsellerowych książek na temat rodziny królewskiej. Jak Nicoll poznała księcia Harry'ego? - To było jakieś dziesięć lat temu, zdawałam(...) - zaznaczyła Nicoll. Czy Królowa polubiła wybrankę swojego wnuka Meghan Markle? Na czym polega fenomen angielskiej rodziny królewskiej? Powiedział o tym w studiu programu Maciej Czajkowski. Czego nie

 • Księżniczka Charlotte i książę George skradli serca ludzi z całego świata!

  Księżniczka Charlotte i książę George to potomkowie Kate i Williama, członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzieci towarzyszą rodzicom w większości podróży reprezentacyjnych. Każde ich oficjalne wyjście jest szeroko komentowane. Wszystko przez to, że Charlotte i George to niezwykle towarzyskie i zabawne rodzeństwo. Jak ich nie kochać? (Agencja TVN / x-news)

Dyskusje na temat: rodziny królewskiej