• Informacje na temat:

  rodziny lubiczów

Artykuły na temat: rodziny lubiczów
 • "Klan": Skandal u Lubiczów! Rafalski wdał się w romans ze swoją pacjentką?

  Końcówka 22. sezonu sagi rodu Lubiczów, czyli najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce,  okaże się niezwykle dramatyczna i emocjonująca dla Piotra i jego żony Beaty (Magdalena Wójcik).  Ujawniamy(...) a tym samym sposobu na utrzymanie rodziny! Czy Rafalski rzeczywiście wda się w romans ze swoją pacjentką Elizą? Czy przez to rozpadnie się jego związek z Beatą i do tego jeszcze straci uprawnienia do...

 • "Klan": Czas goi rany?

  Strata Krystyny dotknęła boleśnie wszystkich Lubiczów. Kto z rodziny znajdzie w sobie siłę, by zacząć życie na nowo, a kto pogrąży się w żałobie i rozpamiętywaniu błędów z przeszłości?

 • "Klan": Bolesne sekrety Lubiczów sprzed lat wyjdą na jaw

  ...! - zdenerwuje się Paweł. Czy Daniel przekona go, by jednak wydał mu dzienniki Doroty? Czy pozna jeden z największych sekretów rodziny Lubiczów?(...) twoimi, ani innych członków rodziny - doda. - Sądziłam, że są tam tylko jej zapiski z misji - westchnie Monika, ale zgodzi się z bratem, że jej syn nie powinien rozgrzebywać bolesnej przeszłości...

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • "Klan": Sensacja! Milecka wejdzie do rodziny Lubiczów!

  Do tej pory Barbara (Aldona Orman) funkcjonowała w "Klanie" poza ścisłą rodziną Lubiczów. Teraz to się zmieni, bo Milecka pozna Pawła (Tomasz Stockinger). Czy femme fatale uwiedzie przystojnego wdowca?

 • To tu powstaje "Klan"

  Serialowy dom na Sadybie to rodzinne gniazdo Lubiczów. Wszyscy się tu spotykają. Niewielu widzów wie jednak, w jak niezwykłym miejscu powstają te sceny.

 • "Klan": Mija 20 lat od premiery sagi rodu Lubiczów

  ...20 lat temu - w czerwcu 1997 roku - telewizyjna Jedynka wyemitowała pierwszy z trzech pilotażowych odcinków sagi rodu Lubiczów, która zgłoszona została do konkursu na pierwszą polską telenowelę. Widzowie zdecydowali, że "Klan" powinien zagościć na antenie na dłużej... Nikt nie przypuszczał wtedy, że historia wielopokoleniowej warszawskiej rodziny stanie się największym hitem w historii TVP.

 • Oto nowy przyjaciel Grażynki!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył właśnie Daniel Olbrychski. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Lubiczowie wracają z wakacji! Wiemy, jak minęło im lato...

  Już dziś o godzinie 18.05 TVP1 wyemituje 2962. odcinek "Klanu" inaugurujący 20. sezon jednego z najchętniej oglądanych polskich seriali wszech czasów. Wiemy, co działo się u Lubiczów w czasie wakacji!

 • Nowy sąsiad Chojnickich

  Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył znakomity aktor Krzysztof Tyniec. Wcieli się w postać niejakiego Krzysztofa Bąka, który niespodziewanie pojawi się w domu na Sadybie. Sprawdź szczegóły!

Zdjęcia na temat: rodziny lubiczów
Wideo na temat: rodziny lubiczów
 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • Paranormal Activity: Naznaczeni

  Film będzie spin-offem "Paranormal Activity". Bohaterami jest grupa Latynosów, którzy trafiają na ślad tajemnicy rodziny Katie.

Dyskusje na temat: rodziny lubiczów