• Informacje na temat:

  rogalska katarzyna

Artykuły na temat: rogalska katarzyna
 • Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska wystąpią w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?!

  Czyżby Polsat w tym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" postawił na dwie przyjaciółki, Katarzynę Zielińską (36 l.) i Marzenę Rogalską (45 l.)?

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Marzena Rogalska po aferze z gwoździem chciała podjąć szokującą decyzję!

  ..., że tak bardzo przeżywała to, co o niej pisano, że pomyślała nawet o rezygnacji z pracy w telewizji! Do głębi poruszona sytuacją, koleżanka Katarzyna zamieściła na facebooku wpis w obronie...

 • Będą zmiany w "Kocham Cię, Polsko"

  Teleturniej "Kocham Cię, Polsko!" wiosną znów pojawi się w Dwójce. Jedna z jego prowadzących, Marzena Rogalska opowiada o uczestnictwie w piątej edycji show, adrenalinie i dobrej zabawie.

 • Marzena Rogalska dopiero teraz jest szczęśliwa?! Niedawno rozstała się z partnerem!

  Mówi, że jest szczęśliwą singielką. Potrzebuje czasu dla siebie, by odpocząć po długim związku. Ale na brak powodzenia Marzena Rogalska (48 l.) nie może narzekać.

 • Za co kochają Polskę?

  Koniec show typu "Gwiazdy tańczą na lodzie" - publiczna telewizja chce teraz bawić poprzez edukację. W piątek na antenie TVP2 zadebiutuje nowy program "Kocham Cię Polsko". Na czele dwóch rywalizujących ze sobą drużyn staną: Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska.

 • Katarzyna Skrzynecka uratowała fundację!

  Katarzyna Skrzynecka (43 l.) wygraną z "Twoja twarz brzmi znajomo" - 100 tys. zł - przekazała na fundację Koocham. Za ten piękny gest dziękuje jej Joanna Palica, mama chorego Alka i szefowa organizacji.

 • Kto zwycięży tym razem?

  W piątek, 23 października, w siódmym odcinku programu "Kocham Cię Polsko!", do emocjonującej walki staną jak zawsze dwie drużyny. Po stronie Katarzyny Zielińskiej zobaczymy: Agnieszkę Wieszczek, Norbiego oraz Małgorzatę Rożniatowską, a Marzenę Rogalską wspierać będą: Odeta Moro - Figurska, Emilia Krakowska oraz Robert Kudelski.

 • Marzena Rogalska: Tęsknią za mną

  Jak zwykle skromna Marzena Rogalska w rozmowie z jednym z tabloidów chwali się, że po odejściu z "Kocham cię, Polsko!" "dostaje mnóstwo smsów, że ekipie jest bez niej smutno".

 • Gorąca jesień w "Pytaniu na śniadanie"

  Wiele zmian szykuje się w "Pytaniu na śniadanie". Pojawią się nowe magazyny, m.in. "Misja Mama", "Kobieta za kierownicą" oraz "Szperacze .tv". "Będzie gorąco" - zapowiada nowa para prowadzących - Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

Zdjęcia na temat: rogalska katarzyna
Wideo na temat: rogalska katarzyna
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: rogalska katarzyna
 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza okłamuje policję!

  (Joanna Jabłczyńska) Malwina Krakowiak (Agnieszka Kaczorowska) Zuzia Rogalska (Natalia Siwiec) Kamil Rzepecki (Mateusz Banasiuk) i Joanna Rzepecka (Magdalena Boczarska) Hania Krajewska (Aleksandra(...)) Natalia Goldberg (Katarzyna Herman)