• Informacje na temat:

  rogalska marzena z mężem

Artykuły na temat: rogalska marzena z mężem
 • Łukasz Nowicki i Aleksandra Rosiak: Między nimi coś zaiskrzyło?!

  Łukasz Nowicki (42 l.) od jakiegoś czasu ma nową partnerkę na planie programu "Pytanie na śniadanie". Aleksandra Rosiak (33 l.) wyraźnie wpadła w oko byłemu mężowi Haliny Mlynkovej. Czy między dziennikarzami narodzi się coś więcej, niż przyjaźń?

 • Kobiety dla kobiet!

  Dzięki nim wiemy, jak rozwiązywać konflikty z mężem i dziećmi. Jak zawalczyć o pracę i siebie. Pokazują nam nowe trendy w modzie i kosmetologii. Współtworzą telewizję, która towarzyszy nam od rana do nocy.

 • Losy Tomasza Lisa w rękach Torbickiej!

  Fortuna kołem się toczy. Zaledwie miesiąc temu Grażyna Torbicka (54) przeżyła wielkie rozczarowanie za sprawą żony Tomasza Lisa (47) - Hanny. A teraz to ona, jako członkini Komisji Etyki Telewizji Polskiej, ma zadecydować o zawodowych losach jej męża. Czy będzie obiektywna, oceniając jego zachowanie?

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • "Barwy szczęścia": Nagroda przypadnie...

  ...- Jest faworytem, krytycy byli zachwyceni jego powieścią - powie mężowi Pyrka. Tuż przed rozpoczęciem uroczystości Szatkowska (Marzena Rogalska) przedstawi Klarze jej największego rywala. Okaże się(...). - Zepsuł mi humor - westchnie Klara, gdy zostanie sam na sam z mężem. - Facet najwyraźniej nie kontroluje tego, co mówi - pocieszy ją Pyrka. W końcu nadejdzie moment wręczenia nagrody. - Jury...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • "Barwy szczęścia": ​Michał Witkowski w serialu

  ..., krytycy byli zachwyceni jego powieścią - powie Pyrka mężowi. Tuż przed rozpoczęciem uroczystości Szatkowska (Marzena Rogalska) przedstawi Klarze jej największego rywala. Okaże się, że Kniewski to(...) humor - westchnie Klara, gdy zostanie sam na sam z mężem. - Facet najwyraźniej nie kontroluje tego, co mówi - pocieszy ją Pyrka. W końcu nadejdzie moment wręczenia nagrody. - Jury uznało, że...

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wraca szczęśliwa

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy od narodzin synka gwiazda "rodzinki.pl" opowiedziała o swojej nowej roli i zmianach, jakie zaszły w jej życiu.

 • Daria Widawska: Jestem straszliwie nerwowa i wybuchowa

  Daria Widawska (40 l.) i jej mąż Michał w tym roku obchodzili 10. rocznicę ślubu. Aktorka nie kryje, że ma trudny charakter. Stara się jednak nie wszczynać awantur w towarzystwie dzieci. "Jestem straszliwie nerwowa i wybuchowa. Walczę z tym. Jednak kiedy następuje eksplozja, to jest naprawdę spektakularna" - mówi gwiazda.

 • Katarzyna Skrzynecka uratowała fundację!

  ...tygodnie wcześniej gościła mnie w "Pytaniu na śniadanie" z okazji ogólnopolskiej akcji "Miesiąc świadomości urazów głowy". To pani Marzena opowiedziała o nas pani Katarzynie Skrzyneckiej, która bardzo...