• Informacje na temat:

  roger daltrey

Artykuły na temat: roger daltrey
 • Gitarzysta The Who nienawidzi swojego zespołu

  Gitarzysta oraz tekściarz legendarnej grupy The Who, Pete Townshend przyznał w jednym z wywiadów, że nie cierpi własnego zespołu. Muzyk dodał także, że nie znosi koncertów.

 • Wilko Johnson: Nie mam raka!

  "Wciąż jestem cały" - ogłosił angielski rockman Wilko Johnson, odbierając w środę (22 października) nagrodę Q Icon. Znany niegdyś z Dr. Feelgood muzyk od 2012 roku zmaga się z nowotworem trzustki, a lekarze nie dawali mu większych szans na dożycie 2014 r.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Roger Daltrey uciążliwym lokatorem

  Frontman grupy The Who, Roger Daltrey, nie ma najlepszej reputacji w Beverly Hills. A wszystko za sprawą tego, że wynajął kiedyś mieszkanie, rzekomo tylko na krótki czas, przebywa w nim natomiast od trzech lat i nie poczuwa się do obowiążku płacenia czynsu. Reputacji na szczęście nie traci jego macierzysta formacja, która zapowiedziała reedycję słynnej płyty koncertowej "Live At Leeds

 • Przewodnik rockowy: Roger Daltrey z The Who ma 70 lat

  70 lat temu, 1 marca 1944 roku urodził się Roger Daltrey z grupy The Who. To on jest bohaterem dzisiejszego odcinka "Przewodnika rockowego".

 • Roger Daltrey miał zagrać u Kena Russella

  Były wokalista legendarnej grupy rockowej The Who, Roger Daltrey, ujawnił, że kilka tygodni przed śmiercią Kena Russella spotkał się z reżyserem, by porozmawiać o wspólnym projekcie, opartym wokół postaci Szalonego Kapelusznika z "Alicji w krainie czarów".

 • The Who: Zdziwiony Roger Daltrey

  Roger Daltrey jest szczerze zdziwiony tym, że jego żona Heather wytrzymała z nim aż 32 lata. Wokalista The Who w czasie ich małżeństwa miał bowiem liczne miłosne przygody, których rezultatem jest czwórka dzieci.

 • The Who: Komandor Daltrey

  Roger Daltrey, wokalista brytyjskiej grupy The Who, otrzymał tytuł Komandora Imperium Brytyjskiego (Commander Of The British Empire, CBE) w uznaniu za działalność muzyczną i charytatywną. Muzyk odebrał wyróżnienie z rąk królowej Elżbiety II w czwartek, 30 grudnia 2004 roku.

 • Roger Daltrey pomaga dzieciom chorym na raka

  Z inicjatywy Rogera Dalreya, wokalisty legendarnej angielskiej grupy The Who, między 5 a 9 lutego 2002 roku w słynnej sali Royal Albert Hall, w Londynie, odbędzie się cykl koncertów charytatywnych. Dochód uzyskany z nich zasili organizację Teenage Cancer Trust, pomagającą dzieciom chorym na raka. Zapowiadane są występy kilku wielkich rockowych gwiazd.

 • The Who: "Nie mam nic przeciwko Polakom, ale..."

  Wokalista Roger Daltrey z zespołu The Who z niechęcią patrzy na politykę imigracyjną rządu Wielkiej Brytanii.