• Informacje na temat:

  roger daltrey zdjęcia

Artykuły na temat: roger daltrey zdjęcia
 • Roger Daltrey miał zagrać u Kena Russella

  Były wokalista legendarnej grupy rockowej The Who, Roger Daltrey, ujawnił, że kilka tygodni przed śmiercią Kena Russella spotkał się z reżyserem, by porozmawiać o wspólnym projekcie, opartym wokół postaci Szalonego Kapelusznika z "Alicji w krainie czarów".

 • Smartfony zmorą artystów

  Wokalistka i kompozytorka Kate Bush zaapelowała do fanów, by nie przychodzili na jej koncert z iPone'em ani iPadem, lub innymi gadżetami multimedialnymi, by spędzić czas na bezmyślnym gapieniu się w ekran, nagrywaniu jej lub robieniu zdjęć.

 • Yes w Polsce

  Brytyjska grupa Yes, która 15 czerwca tego roku zagrała koncert w warszawskiej Sali Kongresowej, w przyszłym roku ponownie pojawi się w naszym kraju. Legenda rocka progresywnego zaprezentuje się polskim fanom 7 czerwca, również w Warszawie.

 • Koncert dla Freddiego Mercury&#8217ego na DVD

  Niezapomniany koncert ku pamięci Freddiego Mercury’ego, który odbył się w 20 kwietnia 1992 roku na stadionie Wembley w Londynie, zostanie wydany jako płyta DVD. Towarzyszący mu drugi dysk zawierać będzie specjalny materiał dokumentalny o tym wydarzeniu.

 • Pete Townshend: Nie jestem pedofilem!

  Jak poinformował Scotland Yard, Pete Townshend, lider brytyjskiej grupy The Who, został w poniedziałek, 13 stycznia, aresztowany przez brytyjską policję, ponieważ podejrzewany był o posiadanie na swoim komputerze materiałów z pornografią dziecięcą. Już wcześniej muzyk zapewniał jednak, że surfował po takich stronach tylko i wyłącznie po to, aby zbadać zjawisko i pomóc wykorzystywanym dzieciom.