• Informacje na temat:

  roger moore

Artykuły na temat: roger moore
 • Nie żyje Roger Moore

  Roger Moore, wielokrotny odtwórca roli Jamesa Bonda, zmarł w Szwajcarii. Miał 89 lat.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Roger Moore w żałobie! Nie żyje jego córka!

  To dla Rogera Moore'a, a przede wszystkim dla jego żony Christiny Tholstrup ogromna tragedia. Chyba nie ma nic gorszego dla rodziców od patrzenia na śmierć swoich dzieci. Niestety, życie bywa okrutne(...). Byliśmy z nią, otaczając ją miłością, do samego końca" - pisze gwiazdor. Christina Knudsen była córką czwartej żony Rogera Moore'a, Christiny Tholstrup. Akor traktował zawsze traktował ją jak własne...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • "Outlander": Ronald D. Moore chce zekranizować cały cykl

  Ronald D. Moore ("Battlestar Galactica") w wywiadzie udzielonym magazynowi "Historic Scotland" stwierdził, że ma nadzieję zekranizować wszystkie powieści składające się na cykl Diany Gabaldon.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • ​"Doktor Quinn": Co robi i jak wygląda dziś Jane Seymour?

  ...lekarką była jedną z najpiękniejszych dziewczyn Bonda. W filmie "Żyj i pozwól umrzeć" zagrała u boku Rogera Moore'a. - Roger Moore nazywał mnie "maleńką Bernhardt" (w nawiązaniu do francuskiej aktorki...

 • Roger Moore kontra Bond

  Roger Moore, pamiętny odtwórca roli Jamesa Bonda ( "Żyj i pozwól umrzeć" , "Ośmiorniczka" , "Człowiek ze złotym pistoletem" ), ma nadzieję, że wróci jeszcze kiedyś do serii filmów o 007. Aktor chciałby zagrać przeciwnika słynnego Agenta jej Królewskiej Mości.

 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  ...bajery - Nie miałem żadnych gadżetów, niewiele mogłem. A już na pewno nie skakać, jak Roger Moore po łbach krokodyli, a za chwilę przyciągać łódź za pomocą linki umieszczonej w zegarku - zżymał się...

 • Roger Moore przyjedzie do Polski

  Ponad 300 tysięcy czytelników "Tele Tygodnia" oddało swe głosy na ulubione gwiazdy telewizyjne. To rekordowa liczba wśród dotychczasowych plebiscytów. Laureatów głosowania będzie można poznać 19 stycznia podczas Gali Telekamer "Tele Tygodnia". Roger Moore otrzyma honorową statuetkę.

Zdjęcia na temat: roger moore
Dyskusje na temat: roger moore