• Informacje na temat:

  roger moore aktor

Artykuły na temat: roger moore aktor
 • Roger Moore w żałobie! Nie żyje jego córka!

  To dla Rogera Moore'a, a przede wszystkim dla jego żony Christiny Tholstrup ogromna tragedia. Chyba nie ma nic gorszego dla rodziców od patrzenia na śmierć swoich dzieci. Niestety, życie bywa okrutne(...). Byliśmy z nią, otaczając ją miłością, do samego końca" - pisze gwiazdor. Christina Knudsen była córką czwartej żony Rogera Moore'a, Christiny Tholstrup. Akor traktował zawsze traktował ją jak własne...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Nie żyje Roger Moore

  Roger Moore, wielokrotny odtwórca roli Jamesa Bonda, zmarł w Szwajcarii. Miał 89 lat.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • ​"Doktor Quinn": Co robi i jak wygląda dziś Jane Seymour?

  Od premiery kultowego serialu minęło już 26 lat. Jednak patrząc na Jane Seymour można odnieść wrażenie, że dla niej czas się zatrzymał. Aktorka skończyła w tym roku 68 lat i wciąż zachwyca!

 • Roger Moore kontra Bond

  Roger Moore, pamiętny odtwórca roli Jamesa Bonda ( "Żyj i pozwól umrzeć" , "Ośmiorniczka" , "Człowiek ze złotym pistoletem" ), ma nadzieję, że wróci jeszcze kiedyś do serii filmów o 007. Aktor chciałby zagrać przeciwnika słynnego Agenta jej Królewskiej Mości.

 • Polecanki serialowe: 11 seriali, których nie można przegapić

  ...czy Emily Nussbaum z The New Yorker),a  w tym roku seria została dostrzeżona przez Akademię Telewizyjną. Nominacje (w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa i najlepszy aktor pierwszoplanowy(...) została nominowana do nagrody Emmy w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Obie panie (Shiri i Constance) są zresztą niesamowite i wymiatają na ekranie. Kaznodzieja Głównym bohaterem...

 • Roger Moore w obronie... kaczek

  Roger Moore sfinansował plakat, na którym wzywa znany dom towarowy - Selfridges do zaprzestania sprzedaży foie gras, czyli stłuszczonych wątróbek gęsich i kaczych. Plakat znajduje się na przystanku autobusowym na londyńskiej Oxford Street przed magazynem - podają brytyjskie media.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...1 i 2 listopada to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. To także czas refleksji nad przemijaniem. Zobaczcie, kogo zabrakło w aktorskim świecie, z kim musieliśmy pożegnać się na zawsze...

 • Roger Moore: Do Bonda nie trzeba talentu

  Roger Moore ( "Ośmiorniczka" ), jeden z odtwórców roli Jamesa Bonda twierdzi, że zagranie roli najsławniejszego szpiega na świecie nie wymaga wcale wielkich aktorskich umiejętności.