• Informacje na temat:

  roger waters plotki

Artykuły na temat: roger waters plotki
 • Pink Floyd: Wspólna trasa

  David Gilmour, gitarzysta grupy Pink Floyd, zaprosił na solowe tournee Richarda Wrighta, grającego w legendarnej grupie na instrumentach klawiszowych. Ten fakt znów podsycił plotki na temat powrotu grupy w najsłynniejszym składzie.

 • Pink Floyd: Zagrają raz jeszcze?

  Pojawienie się na scenie, podczas koncertu Rogera Watersa w Londynie, który odbył się ponad miesiąc temu, perkusisty Nicka Masona, zrodziło kolejną falę plotek na temat możliwości reaktywowania zespołu Pink Floyd, ze słynnym wokalistą w składzie. Twórcy "The Dark Side Of The Moon" mieliby ponoć wystąpić tylko raz, na koncercie charytatywnym. Na razie są to wyłącznie nieoficjalne doniesienia.

 • Pink Floyd: Perkusista już w Polsce

  Od środy, 25 października, z wizytą w Polsce przebywa Nick Mason, perkusista słynnej angielskiej grupy Pink Flooyd. Najpierw w Warszawie, a dzień później w Krakowie, 59-letni obecnie rockman spotkał się z dziennikarzami i fanami, promując swoją autobiograficzną książkę "Moje wspomnienia". Muzyk zdementował pogłoski, że Pink Floyd powrócą w składzie z Rogerem Watersem, ale zostawił promyk nadziei

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Pink Floyd: Pożegnalny koncert?

  Zespół Pink Floyd planuje wystąpić na specjalnym koncercie poświęconym zmarłemu na początku lipca 2006 roku Sydowi Barrettowi, pierwszemu liderowi legendarnej formacji. Rzecznik prasowy grupy nie skomentował tych doniesień.

 • Pink Floyd nie wznowią działalności

  Smutną informację o tym, że zespół Pink Floyd nie wznowi działalności, przekazał fanom David Gilmour, gitarzysta, wokalista i lider tej słynnej brytyjskiej formacji. Tym samym zdementował krążące od jakiegoś czasu pogłoski o planowanym powrocie zespołu do czynnego życia muzycznego, które zakończyło się siedem lat temu.

 • Pink Floyd w wersji hiphopowej? Niewiele brakowało...

  Producent płyty Pink Floyd "A Momentary Lapse Of Reason", Bob Ezrin przyznał w wywiadzie, że namawiał gitarzystę zespołu Davida Gilmoura, by wplótł do nagrań hiphopowe brzmienia. Lider Floydów nie zgodził się jednak na taki zabieg.