• Informacje na temat:

  roger waters zdjęcia

Artykuły na temat: roger waters zdjęcia
 • Roger Waters zbawia świat

  Powiedzieć, że Roger Waters ma rozmach, to nic nie powiedzieć. Jeżeli do rozmachu dołożymy wielkie ego i swego rodzaju artystyczny mesjanizm, otrzymamy trzy kluczowe elementy widowiska "The Wall".

 • Roger Waters: Koncertowy album

  Roger Waters, były basista i wokalista Pink Floyd, doczeka się na początku grudnia podwójnego albumu koncertowego, zatytułowanego "In The Flesh". Na wydawnictwie, które ukaże się dzięki firmie Sony, obok klasyków z repertuaru Pink Floyd i piosenek z solowych płyt artysty, znalazła się zupełnie nowa kompozycja "Each Small Candle". Waters w wywiadzie dla tygodnika "Billboard" ujawnił kulisy jej

 • Roger Waters, były lider i wokalista brytyjskiej grupy Pink Floyd, po raz pierwszy od 12 lat, koncertował w tym i zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych. Efektem tych występów będzie solowy album koncertowy "In The Flesh", który w USA ukaże się pod koniec listopada.

 • Pink Floyd: Graffiti w Izraelu

  Roger Water, basista Pink Floyd i kompozytor najważniejszych utworów tego zespołu, przed solowymi koncertami w Izraelu postanowił spróbować swoich sił jako artysta graffiti. Obiektem, na którym muzyk malował sprayem, był mur bezpieczeństwa oddzielający mieszkańców Izrael od Palestyńczyków.

 • "Ciemna strona księżyca" w Roskilde

  Zakończenie 35. festiwalu w Roskilde odbyło się w niedzielę, 2 lipca, w wielkim stylu. Na początku mieliśmy prawdziwy maraton występów najpopularniejszych formacji gitarowych, debiutujących w ostatnich latach (między innymi Arctic Monkeys, The Strokes, Franz Ferdinand). A później Roger Waters przypomniał blisko 80 tysiącom osób, dlaczego "jego" zespół Pink Floyd jest zaliczany do najważniejszych

 • Syd Barrett: Szaleniec i geniusz

  W piątą rocznicę śmierci wspominamy Syda Barretta, legendarnego, pierwszego lidera Pink Floyd, genialnego twórcę, ale i tragiczną postać, której życie załamało się wskutek uzależnienia od narkotyków i choroby psychicznej.

 • Fani Pink Floyd ich nienawidzą

  Amerykańska grupa The Flaming Lips porwała się na coś, co wielu zagorzałych fanów Pink Floyd może uznać za świętokradztwo. Jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych ostatnich 20 lat zarejestrował własną wersję słynnego albumu "Dark Side Of The Moon". - Dostajemy gniewne maile od fanów Pink Floyd - przyznał w rozmowie z INTERIA.PL Wayne Coyne, lider The Flaming Lips.