• Informacje na temat:

  rogowski marek

Artykuły na temat: rogowski marek
 • "M jak miłość": Kto kupił przetwórnię Marka?

  Marek (Kacper Kuszewski) tuż przed wyjazdem do Dublina sprzeda swoją firmę anonimowemu kupcowi. - Mógłbym sprawdzić, kto to, ale po co? Dla mnie to już zamknięta sprawa - powie Mostowiak Marysi (Małgorzata Pieczyńska), gdy ta zapyta go, czy wie, w czyje ręce trafiła jego przetwórnia...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "M jak miłość": Marysia i Artur nowymi Barbarą i Lucjanem?

  Po śmierci Lucjana Grabina potrzebuje nowego gospodarza. Czy będzie nim Rogowski?

 • "M jak miłość": Zdrady i groźby

  Scenarzyści serialu "M jak miłość" poszli na całość. Takich zwrotów akcji, nikt się nie spodziewał. Nie dość, że Marek zdradzi Hankę, to jeszcze Artur będzie musiał rozprawić się z mężczyznę, który uważa się za ojca... jego dziecka.

 • M jak miłość

  ...1401 Tuż przed ślubem Artur wręcza Marii wybraną dla niej suknię, a Rogowska na widok swojej "kreacji" jest w szoku. Tymczasem Marek wraca na kilka dni...

 • Odejdzie z "M jak Miłość"?

  Kacper Kuszewski ma już dość Marka Mostowiaka i zastanawia się, czy nie odejść z serialu "M jak Miłość". Aktor pochodzi z rodziny artystów, o grze w teatrze marzył od dziecka.

 • Przyjaciel czy kłamca?

  Artur Rogowski znów odwiedzi Grabinę i ostrzeże Marka przed ukrytym wrogiem… Michałem Łagodą!

 • Samobójstwo w "M jak miłość"

  Ciężkie chwile czekają Marka (Kacper Kuszewski) i Michała (Paweł Okraska). Okaże się, że Grażyna (Bożena Stachura) nie żartowała, gdy groziła Mostowiakowi samobójstwem. Czy mąż ją uratuje?

 • Hanka i Marek rozstaną się!

  Rogowskiego (Robert Moskwa), by poprosić go o opiekę nad Hanką i dziećmi podczas jego nieobecności w domu. - Obawiam się, że doprowadziłem Hanię do depresji - wyzna szwagrowi skruszony Marek. - Wciąż jest smutna, a w nocy dręczą ją koszmary… Doktor Rogowski oczywiście zobowiąże się do opieki nad rodziną Marka. Czy Marek Mostowiak zasługuje na jeszcze jedną szansę od Hanki?

 • Do konkursu na dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF) zgłosiło się 10 osób. Komisja konkursowa odbyła pierwsze posiedzenie i zapoznała się z kandydaturami - poinformowała w poniedziałek PAP rzeczniczka prasowa organizatora konkursu - ministra kultury - Anna Godzisz.

Wideo na temat: rogowski marek
 • "M jak miłość": Odcinek 1401.

  Tuż przed ślubem Artur wręcza Marii wybraną dla niej suknię, a Rogowska na widok swojej "kreacji" jest w szoku. Tymczasem Marek wraca na kilka dni do Grabiny specjalnie na wesele siostry. Wyznaje też Barbarze, że chciałby na dłużej zostać z Ewą i dziećmi za granicą. Bartek znów wpada w kłopoty. Przed ślubem Lisieckiego odwiedzają go dwaj podejrzani "koledzy". Próbują go zmusić, by po cichu

 • "M jak miłość": Odcinek 1398.

  pragnie mieć z nim dziecko. Marek - po sprzedaży firmy - żegna się z bliskimi i wyjeżdża do Dublina. W przychodni w Lipnicy zaczyna pracę Agata, siostra Artura.

Dyskusje na temat: rogowski marek
 • Re: „M jak miłość”: Rogowski postanowi odzyskać Marysię!

  bracia zduńskie obrobią kalekę, leśnik zacznie myć włosy a natalka nogi, marek przestanie chodzić w gumofilcach, posterunkowy stasiek zostanie kapelanem leśników, budzyński idzie do gej klubu, maryśka kradnie w sklepie,

 • Re: "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk jednak znika z obsady?!

  śmierć tomka to tylko gra operacyjna policji chcącej rozbić gang okradający skarbony koscielne, bracia zduny zajmą się gangsterką i zaczną pobierać haracze od babek sprzedających cebulę, marek zostanie twarzą producenta gumofilcoków i klapek kubota, agnieszka otworzy agencję towarzyską dla gejaków, leśnik przebrany za zająca tropi złodzieji drewna wspiera go natalka w przebraniu sosny, rogowski

 • Re: "M jak miłość": Czy żona dowie się o zdradzie Budzyńskiego?

  Marta będzie jeszcze zmieniać partnerów życiowych? Doktorek Rogowski przed laty tak strasznie zakochany w Marysi też przprawia jej rogi i to dlatego, że ta popadła w depresję - no ideał męża. Tylko parezeć jak Marek zdradzi Ewę, a Paweł znowu znajdzie sobie nowy obiekt westchnień. Może warto byłoby powrócić do tytułu serialu albo może trzeba go zmienić na "Z jak Zdrada"???

 • Re: “M jak miłość": Domowy poród Kingi i... powrót Marii

  tłumika pod jego domem a od czasu do czasu dzwoni domofonem i pyta czy jest karolina. krupski wynajmuje zgraje kilerów by rozwalili jak to mówi " tego wstrętnego bachora". marek z sierpem biega po warsiawce za krisem. paweł zdun po ostrym piciu z jankiem zauwaza na majtach plamy po wazelinie. maria i rogowski żądają od lucka połowy chaty i sadu. marcin poznaje w rogowskim swojego kuzyna.

 • Re: "M jak miłość": Powrót trucicielki

  który teraz przybrał nazwisko Gąsienica i zajmuje się wypasem owiec. Kisiel na polecenie Putina podpala sad Mostowiaków, pozar zauważa Marek i ostrym sikiem załatwia zagrożenie. Paweł Zdun zakochał sie w młodym kleryku i wystaje nocami pod seminarium. Marta dowiaduje się o romansie Budzyńskiego z kolegą z roboty i podrzuca mu skorpiona do buta. Rogowski chce się pozbyć Maryski i dręczy ją