• Informacje na temat:

  rola wampirzycy

Artykuły na temat: rola wampirzycy
 • "Pamiętniki Wampirów": Przyjaźń czy kochanie?

  Zazdrościmy Amerykanom, że mogą oglądać najnowszy 6. sezon serialu. Nina Dobrev zdradziła, że tym razem ma mniej pracy. Czyżby jej rola została okrojona?

 • Co nam zostało z Cannes? Ręka w opiekaczu i Salma Hayek z sercem na dłoni

  68. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Co nam zostanie po tej imprezie? Historia kina dopisała swoją kolejną kartę. W nowych edycjach podręczników do filmoznawstwa natrafimy na aktualizację filmów, które każdy fan kina musi znać. Będzie wśród nich nagrodzony Złotą Palmą "Dheepan" Jacquesa Audiarda, jak i wyróżniony przez dziennikarzy i nagrodą jury "Syn Szawła" László Nemesa.

 • "Czekam na przedszkole im. Katarzyny W."

  ...jest rozentuzjazmowany i nie może już doczekać się nie tylko spektaklu o "seksualnej wampirzycy", ale także... "Oto przykład, jak sztuka ściga się z rzeczywistością o dusze widzów. (...) Ciekawe. Czekam...

 • Britney Spears zagra wampirzycę?

  Britney Spears, która według znawców zawodu wykazała się zdolnościami aktorskimi podczas kręcenia filmu "What Friends Are For" już otrzymała kolejną filmową propozycję. Tym razem jest to rola wampirzycy w sequelu słynnego obrazu "Straceni chłopcy" ("The Lost Boys").

 • Gryzie do krwi

  W jaki sposób wczuwasz się w rolę 17-letniej wampirzycy w "Czystej krwi"? Wyobrażam sobie, że jestem częścią świata przedstawionego w serialu. Wiem, że on nie istnieje, ale gdy ktoś krytykuje wybory bohaterów, polemizuję z nim, mówiąc: - Nie rozumiesz, gdybyś był wampirem...Staram się zmienić sposób myślenia. Powtarzam sobie: - Jestem nie tylko człowiekiem, ale i drapieżnikiem. Postacie...

 • Koniec "Lost: Zagubionych": Co dalej?

  Serial J.J Abramsa powoli dobiega końca. Co prawda 20 stycznia 2010 roku stacja ABC wyemituje pierwszy odcinek szóstej, ostatniej serii, ale gwiazdy serial u już zaczęły rozglądać się za innymi wyzwaniami zawodowymi. Weźmy pod lupę kilka serialowych transferów.

 • Jestem żądna krwi!

  Zanim Kristin Bauer dostała rolę w "Czystej krwi" przeszła długi i wyczerpujący casting. - Dowiedziałam się, że chodzi o postać wampirzycy. Kiedy przeczytałam pierwsze scenki z udziałem Pam, pomyślałam, że są bardzo zabawne i pasują do mnie. Mam sarkastyczne usposobienie. Na nim skupiłam się podczas przesłuchań. Oczekiwanie na telefon rozstrajało moje nerwy. Miałam takie poczucie...

 • Marzy o kinie akcji

  Choć aktorska kariera wciąż ją zaskakuje, gwiazda "Underworld" nie narzeka - właśnie zagrała w czwartej części "wampirzego" cyklu.

 • Świeża krew i spoilery

  ...(prosto z szyi) krew potrzebującej wampirzycy. Tommy otrzyma pewną intrygująca ofertę od jednego "badacza". Pojawi się też gorąca Latynoska, która może mieć związek z Jesusem (Kevin Alejandro) albo...

 • Dakota Fanning już dorosła

  Dakota Fanning, mimo że ma dopiero 19 lat, jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych amerykańskich aktorek. Nazywana "złotym dzieckiem kina" ma ugruntowaną pozycję w Hollywood, a dorastanie wcale nie oznacza dla niej końca kariery. Wręcz przeciwnie.