• Informacje na temat:

  rola życia

Artykuły na temat: rola życia
 • Rola życia

  Gwiazdor filmowy Karol zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę, Ludmiłę. Aktor niebawem ma wystąpić w filmie "Mecz bezdomnych". By przygotować się do roli,...

 • Rola życia Antoniego Królikowskiego?

  W przyszłym roku Antoni Królikowski ma szansę wznieść się na wyższą orbitę sławy. Aktor otrzymał główną rolę w serialu o życiu Eugeniusza Bodo, który był gwiazdą międzywojennej Polski. Film obejrzymy w telewizyjnej "Jedynce".

 • Rola życia

  Gwiazdor filmowy Karol zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę, Ludmiłę. Aktor niebawem ma wystąpić w filmie "Mecz bezdomnych". By przygotować się do roli,...

 • Małgorzata Zajączkowska: Zagrała rolę życia

  O jej losie często decydował przypadek. Nie marzyła o tym, by zostać aktorką. Chciała być chirurgiem. Ale gra w szkolnych przedstawieniach była doskonałym pretekstem, by dostać zwolnienie z lekcji.

 • Rola życia

  Karol, gwiazda filmowa, zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę Ludmiłę. W związku ze swoją nową rolą w filmie "Mecz bezdomnych" udaje się do Ośrodka Pomocy...

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

 • "W rytmie serca": Maria Dębska dostała rolę życia!

  Maria Dębska, czyli Weronika Nowacka z "W rytmie serca", stoi przed wielką szansą zagrania roli swojego życia! Piękna aktorka wygrała casting do głównej roli w filmie "Jesienna dziewczyna" - opowieści o życiu największej polskiej seksbomby wszech czasów, Kalinie Jędrusik.

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

 • "Sex Education": Powrót Gillian Anderson. Jedna z jej najlepszych ról?

  ...portret psychologiczny seryjnego mordercy. Widzowie byli zszokowani pewnym odwróceniem ról. W serialu to Stella miała przelotną przygodę z dopiero co poznanym mężczyzną - nie na odwrót. Rola przyniosła Anderson wiele radości, gdyż była nietuzinkowa i wielowymiarowa. "Takie role dla aktorek powyżej 40. roku życia nie zdarzają się często. W telewizji mamy już 'Wielkie kłamstewka czy...

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

Zdjęcia na temat: rola życia
Wideo na temat: rola życia
 • Rola życia? Anna Karenina!

  Katarzyna Chorzępa, czyli Eliza z "Na Wspólnej", zdradziła nam, jakie są jej aktorskie plany na przyszłość!

 • "Przyjaciółki": Nowy mężczyzna w życiu Patrycji?

  Dziś premiera 15. sezonu uwielbianych przez widzów „Przyjaciółek”! Już w pierwszym odcinku poznamy nowego bohatera Mariusza, w tej roli Marcin Perchuć. Ela (Elżbieta Jarosik) uważa, że Patrycja (Joanna Liszowska) nie powinna być sama. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i poznać ją ze znajomym księgowym Mariuszem. Pod pretekstem pomocy w rozliczeniach, sprowadza go do domu Patrycji. Kobieta niczego się nie spodziewa i wita gościa…w piżamie! Jak na takie powitanie zareaguje Mariusz?

 • Michał Żurawski o roli Piotra w "Drugiej szansie"

  Nowy bohater - Piotr (w tej roli Michał Żurawski) - pojawi się w życiu Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) dość niespodziewanie. Będzie społecznikiem, który prowadzi świetlicę środowiskową dla niesfornych dzieci z Pragi. Sprawdźcie, co aktor powiedział nam o swoim nowym serialowym wyzwaniu!