• Informacje na temat:

  role główne

Artykuły na temat: role główne
 • "NOS4A2": Ruszają prace nad serialem! W rolach głównych Zachary Quinto i Ashleigh Cummings

  Zachary Quinto ("Star Trek") i Ashleigh Cummings ("Hounds of Love") zagrają główne role w przygotowywanej przez AMC ekranizacji powieści Joego Hilla "NOS4A2".

 • "Legend": Podwójna rola Toma Hardy'ego

  Tom Hardy kontra Tom Hardy? Tak właśnie będzie wyglądał aktorski pojedynek w gangsterskim filmie "Legend". Brytyjski aktor wcielił się w nim w braci bliźniaków Reggiego i Ronnieego Krayów, a my dostajemy namiastkę tej rywalizacji w pierwszym zwiastunie obrazu.

 • "The Umbrella Academy": Jest pierwsza zapowiedź serialu! Ellen Page w roli głównej

  W serialu główne role grają Ellen Page (Tom Hopper ("Gra o tron"), Emmy Raver-Lampman ("Hamilton"), David Castañeda ("We Are Unsatistifed"), Robert Sheehan ("Geniusz") i Aidan Gallagher.

 • Jennifer Lopez & Iggy Azalea "Booty": Pośladki w rolach głównych

  Teledysk Jennifer Lopez i Iggy Azalei to spełnienie marzeń wszystkich dojrzewających nastolatków. Przez ponad cztery minuty gwiazdy potrząsają swoimi pośladkami.

 • "Czysta krew": Benedict Cumberbatch i Jessica Chastain mieli zagrać główne role?

  Alan Ball, twórca serialu "Czysta krew", wziął udział w panelu poświęconemu produkcji podczas Vulture Festival. Przed zgromadzoną publicznością wyjawił parę interesujących szczegółów. Wiedzieliście, że rolę w "Czystej krwi" mógł dostać Benedict Cumberbatch?

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • "Prokurator": Nowy serial z Jackiem Komanem w roli głównej

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Prokurator" według scenariusza braci Zygmunta i Wojciecha Miłoszewskich. Główne role grają Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka i Dorota Kolak. Emisja serialu zaplanowana jest jesienią.

 • Patricia Kazadi: Rola-marzenie

  Telewizja Polska rozpoczęła prace nad serialem "Bodo". Będzie to historia życia i kariery Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu. W jednej z głównych ról zobaczyć będzie można Patricię Kazadi, która wcieli się w postać tahitańskiej aktorki Reri, kochanki gwiazdora.

 • "Barwy szczęścia": Teraz w roli głównej

  Po rocznej przerwie Katarzyna Glinka wróciła na plan „Barw szczęścia”. Scenarzyści wykorzystali fakt, że gwiazda odpoczęła od swojej bohaterki i przygotowali dla niej kilka naprawdę mocnych wątków!

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

Zdjęcia na temat: role główne
Wideo na temat: role główne
Dyskusje na temat: role główne