• Informacje na temat:

  role główne

Artykuły na temat: role główne
 • "NOS4A2": Ruszają prace nad serialem! W rolach głównych Zachary Quinto i Ashleigh Cummings

  Zachary Quinto ("Star Trek") i Ashleigh Cummings ("Hounds of Love") zagrają główne role w przygotowywanej przez AMC ekranizacji powieści Joego Hilla "NOS4A2".

 • "Legend": Podwójna rola Toma Hardy'ego

  Tom Hardy kontra Tom Hardy? Tak właśnie będzie wyglądał aktorski pojedynek w gangsterskim filmie "Legend". Brytyjski aktor wcielił się w nim w braci bliźniaków Reggiego i Ronnieego Krayów, a my dostajemy namiastkę tej rywalizacji w pierwszym zwiastunie obrazu.

 • "Prokurator": Nowy serial z Jackiem Komanem w roli głównej

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Prokurator" według scenariusza braci Zygmunta i Wojciecha Miłoszewskich. Główne role grają Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka i Dorota Kolak. Emisja serialu zaplanowana jest jesienią.

 • Jennifer Lopez & Iggy Azalea "Booty": Pośladki w rolach głównych

  Teledysk Jennifer Lopez i Iggy Azalei to spełnienie marzeń wszystkich dojrzewających nastolatków. Przez ponad cztery minuty gwiazdy potrząsają swoimi pośladkami.

 • "Barwy szczęścia": Teraz w roli głównej

  Po rocznej przerwie Katarzyna Glinka wróciła na plan „Barw szczęścia”. Scenarzyści wykorzystali fakt, że gwiazda odpoczęła od swojej bohaterki i przygotowali dla niej kilka naprawdę mocnych wątków!

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • "Wojenne dziewczyny": Kim są główne bohaterki?

  ..., ale inteligentna. Zdolna aktorsko, potrafi grać różne role, co jest przydatne w złodziejskim fachu. Doświadczona życiowo, zwłaszcza, że siedziała już w więzieniu przed wojną. Ma zręczne palce...

 • Patricia Kazadi: Rola-marzenie

  Telewizja Polska rozpoczęła prace nad serialem "Bodo". Będzie to historia życia i kariery Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu. W jednej z głównych ról zobaczyć będzie można Patricię Kazadi, która wcieli się w postać tahitańskiej aktorki Reri, kochanki gwiazdora.

 • "Iron Fist": Znamy odtwórcę głównej roli

  Finn Jones, znany z roli Lorasa Tyrella z "Gry o tron", zagra tytułową rolę w nowej produkcji Marvela i Netfliksa.

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

Zdjęcia na temat: role główne
Wideo na temat: role główne
 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...

Dyskusje na temat: role główne