• Informacje na temat:

  role odwrócą

Artykuły na temat: role odwrócą
 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  ...mieszkańcami Sandomierza wstrząśnie wiadomość, że ich proboszcz złamał tajemnicę spowiedzi i złożył na policji donos na jednego ze swych parafian. Nagle wszyscy odwrócą się od Mateusza...

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

 • "Ojciec Mateusz": Skandal obyczajowy

  Parafianie odwrócą się od ojca Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) i nie będą chcieli wpuścić go do kościoła, gdy jedna z mieszkanek Sandomierza rozpuści plotki, że ksiądz Mateusz ma romans! Domanowska (Barbara Majewska) powie wszystkim, iż na własne oczy widziała, jak duchowny całował się w parku z Martą Czają (Katarzyna Wajda).

 • Jan Prochyra nie żyje

  Jan Prochyra, aktor teatralny i filmowy oraz reżyser, nie żyje. Artysta zmarł 20 maja w Warszawie. Miał 66 lat.

 • Urszula Dębska będzie zazdrosna o ukochanego?

  Kiedy jesienią zeszłego roku Urszula Dębska  występowała w "Tańcu z gwiazdami", Michał Malinowski, siedział na widowni i mocno trzymał za nią kciuki. Aktorzy, których na co dzień oglądamy w serialu "Pierwsza miłość", prywatnie od niedawna tworzą parę. Teraz role się odwrócą i to aktorka będzie gorąco wspierała Michała występującego na parkiecie. Jego instruktorką jest ponętna Agnieszka...

 • Julia Kamińska znów zapracowana

  Jakiś czas temu miała niewiele pracy, ale karta się odwróciła. Dostała role w komedii "Wkręceni" (w kinach od 10 stycznia), musicalu "Zorro" i "Na dobre i na złe". Julia Kamińska zdradza, jak potoczą się losy jej serialowej bohaterki, gdy ukochany w końcu dowie się, że zostanie ojcem dziecka Oli.

 • Matka i żona z ambicjami

  Kożuchowską postanowi spróbować swoich sił jako dyrektor wydawnictwa pism kobiecych. - W rodzinie Boskich role trochę się odwrócą - teraz to mąż Natalii, który pracuje jako architekt i spędza większość...

 • Już wiemy kto zaśpiewa!!!

  Poznaliśmy pierwsze dwa nazwiska uczestniczek kolejnej edycji "jak Oni śpiewają". Jedna jest dziewczyną Jakuba Tolaka, druga - Mikołaja Krawczyka.

 • Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala! Miał atak serca przez stres związany z rozwodem?!

  ...znajomy byłego premiera. Czy teraz role się odwrócą i on zacznie oskarżać Izabelę o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu?

 • Evenement z hymnem dla Małysza

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać oficjalnego hymnu zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2010 w wykonaniu pop-rockowego zespołu Evenement.

Dyskusje na temat: role odwrócą