• Informacje na temat:

  role wiktora

Artykuły na temat: role wiktora
 • Tajemniczy benefis Wiktora Zborowskiego

  Poniedziałkowy benefis Wiktora Zborowskiego odbędzie się w siedzibie programu trzeciego Polskiego Radia na ulicy Myśliwieckiej w Warszawie. Jubileusz związany jest z obchodami 40-lecia pracy(...) wie nawet, co będzie musiał robić w poniedziałkowy wieczór. Dotąd, gdy tylko stawał na scenie, wcielał się w różne role lub śpiewał piosenki aktorskie. Jego wokalna twórczość zapisana została nawet...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • "Powiedz TAK!": Wiktor stawia na niezależność

  - To sympatyczny facet, sfrustrowany tym, że zamiast grać to, co kocha, zajmuje się doborem weselnych hitów - mówi o swoim bohaterze Paweł Domagała.

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

 • Rola życia

  Gwiazdor filmowy Karol zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę, Ludmiłę. Aktor niebawem ma wystąpić w filmie "Mecz bezdomnych". By przygotować się do roli,...

 • "Carte Blanche": Chyra w roli tracącego wzrok nauczyciela

  Nauczyciel z liceum ukrywający przed otoczeniem, że stopniowo traci wzrok - to nowe filmowe wcielenie Andrzeja Chyry. "Carte Blanche" w reżyserii Jacka Lusińskiego, historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, trafi do kin 23 stycznia.

 • Rola życia

  Gwiazdor filmowy Karol zatrudnia w domu ukraińską sprzątaczkę, Ludmiłę. Aktor niebawem ma wystąpić w filmie "Mecz bezdomnych". By przygotować się do roli,...

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Rola życia

  ...przebywa w Polsce nielegalnie. Karol zwraca się do Grażyny i Wiktora z prośbą o pomoc. Gwiazdor odbiera od Ludmiły nagły telefon, z którego wynika, że Grisza grozi jej śmiercią.

 • Chyra i Jakubik: Nie obeszło się bez rękoczynów

  W napadzie szału chciał pobić Andrzeja Chyrę. A po wszystkim usłyszał, że... każdy chciałby mieć takiego przyjaciela jak on! Uwielbiany przez widzów i doceniany przez krytyków Arkadiusz Jakubik powraca na ekrany i tłumaczy, dlaczego zdecydował się na rolę w "Carte Blanche".

Zdjęcia na temat: role wiktora
Wideo na temat: role wiktora
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 6. odcinka

  narzeczonego, z którym odwiedza doskonale prosperującą firmę organizującą wesela. Basia wyciąga wnioski ze swojej dotychczasowej działalności. Ojciec Wiktora (gościnnie: Jan Jankowski) ma zawał. Chłopak przerażony zjawia się w szpitalu. Matka nakazuje mu zająć się firmą ojca. Wiktor odmawia. Basia martwi się stanem Wiktora i konfliktem z Bartkiem. Basia organizuje przyjęcie pożegnalne Natalii i Jana

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 5. odcinka

  uwagi i zmiany do umowy. Oskar nie okazuje tego, ale jest dumny z córki. Basia informuje Wiktora, że jego zespół nie zagra na weselu Ewy, bo klientka ma inną wizję. Po raz pierwszy dochodzi między nimi do spięcia. Za plecami Zofii, Oskar rozmawia z producentem serialu. Olga zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Wieczór przebiega dość sztywno i niezręcznie. Michał jest zazdrosny o Basię. Basia upija

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

Dyskusje na temat: role wiktora
 • Re: "Na sygnale": Poznajcie Wiktora Banacha

  Właśnie Wiktor odgrywa czadową role w tym serialu oby nadal w nim grał

 • Re: Kto dostanie Wiktora?

  Jedyna i bezkonkurencyjna ,potwierdziła to swoją wspanialą grą w nowej serii Szpilek na Giewoncie, a wcześniej też, Magdalena Schejbal! ZA wszystkie role-jest wspaniała!!!!

 • Re: Tajna umowa Oli i Wiktora

  Za to tylko z powodu Mariety Żukowskiej Oli i Huka ojca Michała oglądałność bardzo wzrosła,cała Łódz ogląda Żukowską z ciekawości bo w teatrze gra bardzo trudne role i gra wspaniale.A że ty masz jakieś animozje to mniesze o takich jak TY.Ola jest bardzo dobrą aktarką i wielu się uczy grać na jej grze.