• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska i mąż

Artykuły na temat: roma gąsiorowska i mąż
 • Roma Gąsiorowska: Mój mąż lubi żartować z otyłych kobiet!

  Roma Gąsiorowska (34 l.) zdradziła, w jaki sposób mąż potrafi ją rozweselić.

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Roma Gąsiorowska urodziła!

  Roma Gąsiorowska (33 l.) ma powody do radości. Kilka dni temu na świat przyszło jej drugie dziecko - córeczka Jadwiga.

 • Roma Gąsiorowska: Moja ciąża inspiruje reżyserów

  Roma Gąsiorowska spodziewa się drugiego dziecka. Mimo to aktorka nie zwalnia tempa i planuje pracować do końca ciąży. - Moja ciąża jest bardzo inspirująca dla reżyserów - mówi aktorka.

 • Roma Gąsiorowska marzy o trzecim dziecku! Lekarze odradzają!

  ...się z wielkim oddaniem. Co więcej, teraz ma kolejny plan. Co na to jej mąż, Michał Żurawski (36 l.)? Czytaj dalej na następnej stronie Gdy poznali się w warszawskim Teatrze Rozmaitości, poczuli, że jakaś niezwykła siła ciągnie ich do siebie. "Przestraszyliśmy się tego i przez kilka lat unikaliśmy się nawzajem" - wspomina w wywiadach Roma. Nie chcieli burzyć swoich światów: ona była...

 • W intymnym świecie kobiet

  Roma Gąsiorowska ("Ki") i Natasza Urbańska ("1920 Bitwa Warszawska") to gwiazdy dwóch polskich produkcji, które w piątek trafiają na ekrany naszych kin. Kobiety są również bohaterkami włosko-argentyńskiego "Drugiego życia Lucii".

 • Roma Gąsiorowska urodziła córkę! Dała jej na imię Jadwiga...

  Roma Gąsiorowska, czyli Marta z "Samej słodyczy", po raz drugi została mamą! Na świat przyszło właśnie drugie dziecko aktorki i jej męża Michała Żurawskiego, czyli Leszka Wawrzyniaka z "Na dobre i na złe". Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się dać córeczce na imię Jadwiga.

 • Zostaną mamami w tym roku!

  Nadszedł prawdziwy baby-boom! Aktorki i piosenkarki z dumą pokazują swoje ciążowe brzuszki i zapewniają, że zrobią wszystko, by połączyć obowiązki macierzyńskie i zawodowe.

 • Roma Gąsiorowska zawsze dostaje to, czego chce

  ..."To będzie dziewczynka, ciągle chce mi się słodkie jeść" - wyznaje Roma na łamach "Grazii". Ona i jej mąż, Michał Żurawski (35 l.), są już rodzicami 2-letniego Klemensa. Poznali się przed pięcioma laty na planie serialu "Londyńczycy" i zakochali w sobie, mimo że aktor miał wtedy żonę i malutkie dziecko - czytamy w "Rewii".  Osoby z otoczenia gwiazdy nie mają wątpliwości, że Gąsiorowska zawsze...

 • Dygant pobiła Adamczyka

  "Po prostu wzięłam i zamalowałam go prosto w twarz" - o bójce z Piotrem Adamczykiem opowiada Agnieszka Dygant. Do zdarzenia doszło wieczorem w podwarszawskim lesie. Czy Piotr Adamczyk doznał poważnych uszkodzeń?

Wideo na temat: roma gąsiorowska i mąż
 • "Przyjaciółki": Czy Wika już flirtuje z Pawłem?

  (Roma Gąsiorowska) wysiadających z samochodu. Okazuje się, że byli razem na squashu. Anka nie wie, co myśleć o relacji między nimi. Paweł już raz był na squashu z nową znajomą, ale wtedy była też(...). Mimo, że Anka i Paweł ponownie zostali małżeństwem, ale na pewno trudno jej zapomnieć, że w przeszłości mąż ją zdradzał. A Wika od lat prowadzi podwójne życie, z mężem Adamem (Jan Wieczorkowski

 • "Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska o 13. sezonie

  (Paweł Deląg) i znowu została mamą. Do ich rodziny dołączyła malutka Klara, córka Wiktora i Wiki (Roma Gąsiorowska). Rodzinną sielankę Patrycji może w każdej chwili zepsuć pojawienie się biologicznej(...) i postawił na drodze Pawła kobietę, dla której mąż Anki stracił głowę. Zuza (Anita Sokołowska) przez pół roku walczyła z chorobą nowotworową w Nowym Jorku. Dzięki eksperymentalnej terapii i świetnemu