• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska została mamą

Artykuły na temat: roma gąsiorowska została mamą
 • Roma Gąsiorowska urodziła córkę! Dała jej na imię Jadwiga...

  Roma Gąsiorowska, czyli Marta z "Samej słodyczy", po raz drugi została mamą! Na świat przyszło właśnie drugie dziecko aktorki i jej męża Michała Żurawskiego, czyli Leszka Wawrzyniaka z "Na dobre i na złe". Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się dać córeczce na imię Jadwiga.

 • Jan Komasa: Nigdy wcześniej nie reżyserowałem serialu

  Na pewno trudno go nazwać dobrym mówcą. Za to doskonale wie, co chce powiedzieć i co czuje. Entuzjasta? Twórca przepełniony radością? Tytan pracy? Te trzy określenia pasują do Jana Komasy, reżysera 2. sezonu serialu "Krew z krwi". Premierowy odcinek już dziś o godz. 21.10 w TVP2.

 • Roma Gąsiorowska została mamą

  .... Przypomnijmy, że Roma i Michał poznali się na planie serialu "Londyńczycy". Tam połączył ich romans, przez który Żurawski zdecydował się na rozwód z pierwszą żoną.

 • Roma Gąsiorowska: Aktorka, projektantka, matka

  Młoda gwiazda polskiego kina, Roma Gąsiorowska, obchodzi we wtorek 32. urodziny. W tym roku aktorka ma także inny powód do świętowania, bowiem mija dokładnie 10 lat od jej pierwszej filmowej roli.

 • "Krew z krwi": Roma Gąsiorowska lubi wyzwania

  ...- Lubię wyzwania i role wymagające skrajnych emocji – przyznaje Roma Gąsiorowska. Teraz pracuje na planie serialu o gwieździe międzywojennego polskiego kina, Eugeniuszu Bodo. Zagra w nim aktorkę Zulę Pogorzelską.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Roma Gąsiorowska: Pachtworkowe szczęście aktorki!

  ...rzeczy do załatwienia, a dziecko płacze, to najważniejsze jest ono. Wszystko inne może poczekać. Stworzyłam sobie silną wizję szczęśliwej rodziny i podążam za nią - wyjaśnia Roma Gąsiorowska (33 l.). Nie(...) Gąsiorowska. Ona sama pochodzi z niepełnej rodziny. Ojciec zostawił Romę i młodszą o 2 lata Monikę, gdy były małymi dziewczynkami. Rodzina została na głowie mamy. - Trudne dzieciństwo mnie umocniło...

 • Jan Komasa: Takiego filmu jeszcze w Polsce nie było

  "Sala samobójców" pierwszy fabularny film Jana Komasy wejdzie w piątek, 4 marca, do kin. Młody reżyser opowiada, jak narodził się pomysł na tę produkcję, opowiadajacą w dużej mierze o społecznościach internetowych.

 • ​Roma Gąsiorowska: Zawsze byłam wzorową uczennicą

  Jest matką, żoną, aktorką, a jakby tego było mało, 32-letnia Roma Gąsiorowska, czyli Mariola Biedrzycka z "Londyńczyków", założyła szkołę aktorską. W jej warszawskim aktoRstudio właśnie ruszyły nowe kursy. -Zawsze byłam bardzo pilną, wzorową uczennicą, do tego pokorną - wyznaje aktorka.

 • ...szczęście obyło się bez paparazzich na oddziale! Synek pary otrzymał imię Ksawery. Natalia Lesz (33 l.) także po raz pierwszy została mamą! Na początku listopada przyszła na świat jej córeczka Alicja(...), gdy była w 6.miesiącu. Celebrytka została mamą małego Józka pod koniec sierpnia. Ojcem dziecka jest nowy partner aktorki, Sebastian Jaworski, dla którego rozwiodła się z mężem. Mrozowska jest...

Zdjęcia na temat: roma gąsiorowska została mamą
Wideo na temat: roma gąsiorowska została mamą