• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska - żurawska

Artykuły na temat: roma gąsiorowska - żurawska
 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Rozstaliśmy się. Mieszkamy osobno!

  ..." - wtrąca Roma. "Poza tym chcieliśmy powiedzieć, że to nasze czwarte adoptowane dziecko już adoptowaliśmy. Chcieliśmy to potwierdzić. A dwoje następnych czeka na adopcję" - dodaje Michał. "Nie uważasz, że to(...) również Roma, komplementując Michała i mówiąc, że jest "przystojny, w sile wieku, bardzo popularny i każda dziewczyna by go chciała". Aktorka wyznaje, że to ona oświadczyła się Michałowi. Byli wtedy...

 • Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo: Królikowski i Schuchardt w rolach głównych

  "Bodo", czyli opowieść o życiu Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn - to nowa serialowa propozycja TVP1, którą widzowie zobaczą na ekranach telewizorów wiosną 2016 r.

 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Marzy im się kolejne dziecko?

  Małżeństwo Michała Żurawskiego (37 l.) zawisło na włosku, gdy alkohol zaczął rządzić jego życiem. W porę zdołał się opamiętać!

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • "Bodo": Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski dostali nagrodę za... miłość!

  Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, czyli Zula Pogorzelska i Kawetzky z „Bodo”, to jedyna aktorska para, która stanęła na podium tegorocznej edycji plebiscytu Srebrne Jabłka „Pani”.

 • Dla kogo Orły 2012?

  We wtorek, 7 lutego, ogłoszone zostały nominacje do nagród Polskiej Akademii Filmowej! W kategorii najlepszy film szansę na zwycięstwo mają produkcje: "W ciemności", "Róża" oraz "Sala samobójców".

 • ​"Przyjaciółki": Roma Gąsiorowska wierzy, że nigdy nie przestanie kochać męża...

  Roma Gąsiorowska, czyli Wika Malewska z "Przyjaciółek", nie kryje, że zanim związała się z Michałem Żurawskim, czyli Piotrem Marczakiem z "Drugiej szansy", nie miała szczęścia do mężczyzn. - Spotykałam wcześniej niewłaściwych facetów - mówi.

 • Roma Gąsiorowska zachwycona mężem w "Azja Express": Okazał się bohaterem!

  Roma Gąsiorowska (35 l.) jest zachwycona swoim mężem Michałem Żurawskim, który wziął udział w programie "Azja Express". Aktorka uważa, że ukochany nie tylko wypadł świetnie, ale i "okazał się bohaterem".

 • Roma Gąsiorowska urodziła!

  Roma Gąsiorowska (33 l.) ma powody do radości. Kilka dni temu na świat przyszło jej drugie dziecko - córeczka Jadwiga.

 • Roma Gąsiorowska: Pachtworkowe szczęście aktorki!

  ...rzeczy do załatwienia, a dziecko płacze, to najważniejsze jest ono. Wszystko inne może poczekać. Stworzyłam sobie silną wizję szczęśliwej rodziny i podążam za nią - wyjaśnia Roma Gąsiorowska (33 l.). Nie(...) mężczyzna jej życia. Wtedy ona była w związku, on miał rodzinę. - Nie myśleliśmy, że kiedyś będziemy razem. Po kilku latach spotkaliśmy się ponownie i nas trafiło - przyznaje Roma. Choć zawsze...

Zdjęcia na temat: roma gąsiorowska - żurawska
Wideo na temat: roma gąsiorowska - żurawska