• Informacje na temat:

  roma gąsiorowska zurawska maz

Artykuły na temat: roma gąsiorowska zurawska maz
 • Roma Gąsiorowska urodziła!

  Roma Gąsiorowska (33 l.) ma powody do radości. Kilka dni temu na świat przyszło jej drugie dziecko - córeczka Jadwiga.

 • Roma Gąsiorowska marzy o trzecim dziecku! Lekarze odradzają!

  ..., poczuli, że jakaś niezwykła siła ciągnie ich do siebie. "Przestraszyliśmy się tego i przez kilka lat unikaliśmy się nawzajem" - wspomina w wywiadach Roma. Nie chcieli burzyć swoich światów: ona była(...). Czytaj dalej na następnej stronie Nie afiszowali się swoją miłością, ale media i tak rozpisywały się o ich romansie, nie zostawiając na Romie suchej nitki. Emocji nie brakowało, ale oni nie...

 • Roma Gąsiorowska urodziła córkę! Dała jej na imię Jadwiga...

  Roma Gąsiorowska, czyli Marta z "Samej słodyczy", po raz drugi została mamą! Na świat przyszło właśnie drugie dziecko aktorki i jej męża Michała Żurawskiego, czyli Leszka Wawrzyniaka z "Na dobre i na złe". Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się dać córeczce na imię Jadwiga.

 • Michał Żurawski jest zazdrosny o żonę?! To nie wygląda dobrze!

  Niedawno to on był na językach wszystkich, gdy wygrał pierwszą edycję programu „Azja Express”. Wówczas to jego żona, Roma Gąsiorowska (38 l.) była w jego cieniu. Teraz role się odwróciły i chyba ta sytuacja niezbyt podoba się aktorowi.

 • Roma Gąsiorowska zawsze dostaje to, czego chce

  ..."To będzie dziewczynka, ciągle chce mi się słodkie jeść" - wyznaje Roma na łamach "Grazii". Ona i jej mąż, Michał Żurawski (35 l.), są już rodzicami 2-letniego Klemensa. Poznali się przed pięcioma laty na planie serialu "Londyńczycy" i zakochali w sobie, mimo że aktor miał wtedy żonę i malutkie dziecko - czytamy w "Rewii".  Osoby z otoczenia gwiazdy nie mają wątpliwości, że Gąsiorowska zawsze...

 • „Komisarz Alex”: Roma Gąsiorowska założyła szkołę aktorską

  Roma Gąsiorowska - znakomita aktorka, którą telewidzowie na długo zapamiętają jako porywaczkę Aleksa i Maliny z 1. odcinka 4. serii "Komisarza Aleksa" - jest właścicielką... szkoły aktorskiej. W prowadzonym przez nią "aktoRstudio" właśnie rozpoczął się nowy rok akademicki, a już wkrótce Roma i jej studenci nakręcą własny... serial.

 • Roma Gąsiorowska otworzyła szkołę aktorską

  Roma Gąsiorowska (31 l.) skończyła krakowskie PWST 7 lat temu, ale już się rwie, żeby uczyć innych.

 • Roma Gąsiorowska została mamą

  .... Przypomnijmy, że Roma i Michał poznali się na planie serialu "Londyńczycy". Tam połączył ich romans, przez który Żurawski zdecydował się na rozwód z pierwszą żoną.

 • Roma Gąsiorowska w ciąży

  Według najnowszych informacji, Roma Gąsiorowska i jej mąż, Michał Żurawski spodziewają się pierwszego dziecka.

 • Znamy płeć dziecka Romy Gąsiorowskiej!

  ...w kwietniu dwa lata. Aktor ma też kilkuletniego syna z poprzedniego związku. Roma i Michał nie mają najmniejszych obaw, że narodziny kolejnego dziecka wywrócą  ich życie do góry nogami. Odkąd(...), w którym mieszą się galeria, kawiarnia, butik i komis.  W to, że obrotna Gąsiorowska i z drugim dzieckiem sobie świetnie poradzi, nikt nie wątpi!