• Informacje na temat:

  roman

Artykuły na temat: roman
 • "Na Wspólnej": Prezent dla Romana

  Honorata przygotowuje przyjęcie urodzinowe dla Romana. Okradziony Mikołaj przychodzi do Marty. Co jeszcze wydarzy się w 2944. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Roman Kłosowski: Moje niepełne życie

  "Już nikt nie nazywa mnie Gapciem" - mówi 86-letni aktor.

 • "Czterdziestolatek": Pierwsza rocznica śmierci Romana Kłosowskiego

  Dokładnie rok temu – 11 czerwca – dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Romana Kłosowskiego, czyli niezapomnianego Maliniaka z „Czterdziestolatka”, który był jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów starszego pokolenia. Miał 89 lat.

 • Sąd obejrzał film "Roman Polański. Ścigany i pożądany"

  Ponad półtoragodzinny film dokumentalny o Romanie Polańskim obejrzał w piątek krakowski sąd na kolejnym posiedzeniu w sprawie stwierdzenia dopuszczalności ekstradycji reżysera do USA. Kolejne posiedzenie w tej sprawie odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu.

 • "Na Wspólnej": Roman zdrajcą?

  Roman zdrajcą? Muszko z ekipą TV nagrywa spot piętnujący działania radnego Zięby. Zdzisław zaczepia Romana i prosi go o kilka słów do kamery. Hoffer - w dobrej wierze - udziela sąsiadowi krótkiego wywiadu. Dlaczego w takim razie - po ukazaniu się spotu w TV - Włodek zaczyna traktować Romana jak wroga? Kamil aresztowany pod zarzutem molestowania córki! Zuza zwierza się Elżbiecie, że choć może...

 • Roman Polański z nagrodą "Pod Prąd"

  Roman Polański został laureatem nagrody "Pod Prąd", którą odebrał 1 maja, podczas gali otwarcia 8. edycji festiwalu PKO OFF CAMERA. W długą podróż pod prąd modom i schematom wyruszył właśnie z Krakowa, gdzie mieszka.

 • "Na Wspólnej": Roman bankrutem?

  Niebawem Roman (Waldemar Obłoza) wpadnie w panikę. Nie dość, że bank wstrzyma mu kredyt, to jeszcze jeden z jego pracowników zatruje się jakąś substancją chemiczną na budowie i trafi do szpitala. Hoffer uzna, że żona wścieknie się na niego. Bo z chęci zysku podjął się przedsięwzięcia, które może ich doprowadzić do bankructwa. Przez ogromny stres zasłabnie. Czy Kamil zdoła mu pomóc?

 • Wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do prokuratury wpłynął wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zostanie przekazany do krakowskiej prokuratury okręgowej, która prowadzi postępowanie w tej sprawie - dowiedziała się w środę, 7 stycznia, PAP w Prokuraturze Generalnej.

 • "Na Wspólnej": Roman zginie na minie przeciwpiechotnej?

  Męska ekipa ze Wspólnej rusza na poszukiwanie skarbów z mapą "znalezioną" w piwnicy pani Marii. Po bezowocnych poszukiwaniach Ksawery w końcu znajduje coś naprawdę dużego. Gdy podekscytowany Roman okopuje znalezisko, nagle Muszko z przerażeniem stwierdza, że Hoffer stoi na... minie z czasów II wojny światowej! Weronika w potrzasku! Robert próbuje wyciągnąć od ukochanej czym się zadręcza...

 • Roman Polański tęskni za Krakowem

  Chciałbym więcej czasu spędzić w Krakowie - zapowiedział w czwartek, 15 stycznia, Roman Polański. Słynny reżyser przyznał, że kupił w tym mieście mieszkanie, ponieważ chciałby, by jego rodzina bardziej się związała z tym miejscem.

Zdjęcia na temat: roman
 • Roman Polański i Emmanuelle Seigner
Wideo na temat: roman
 • Roman zadarł z motocyklistami!

  Zwiastun 2097. odcinka "Na Wspólnej"

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • "Na Wspólnej": Jednorazowy wybryk Romana?

  Odcinek 2275.: Roman próbuje przekonać Honoratę, że jego szaleństwo z kobietami na parkiecie sanatorium to był jednorazowy wybryk. Leśniewska w końcu mu wybacza - i zaraz potem żałuje. W drzwiach jej mieszkania staje bowiem Sabina i oświadcza, że ona i Roman są zakochani!

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...

Dyskusje na temat: roman