• Informacje na temat:

  roman obłoza

Artykuły na temat: roman obłoza
 • Waldemar Obłoza nigdy wcześniej o tym nie mówił!

  Waldemar Obłoza (57 l.) zdradził swój kolejny sekret z życia prywatnego...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza ma talent do odkrywania... talentów

  Waldemar Obłoza, czyli Roman Hoffer z "Na Wspólnej", od wielu lat angażuje się w pracę z uzdolnioną młodzieżą. - Uczę dzieciaków aktorstwa i przy okazji odkrywam nowe talenty - żartuje aktor.

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Roman bankrutem?

  Niebawem Roman (Waldemar Obłoza) wpadnie w panikę. Nie dość, że bank wstrzyma mu kredyt, to jeszcze jeden z jego pracowników zatruje się jakąś substancją chemiczną na budowie i trafi do szpitala. Hoffer uzna, że żona wścieknie się na niego. Bo z chęci zysku podjął się przedsięwzięcia, które może ich doprowadzić do bankructwa. Przez ogromny stres zasłabnie. Czy Kamil zdoła mu pomóc?

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • "Na Wspólnej": Roman zostanie postrzelony!

  Hoffer (Waldemar Obłoza) osłoni Antoniego (Ostap Stupka) własną piersią i dostanie kulę od gangstera. Ostatkiem sił poprosi brata, żeby przekazał Honoracie (Aleksandra Konieczna), że bardzo ją kocha.

 • Waldemar Obłoza: Małżeństwo bez obrączki

  Nie wszystko układało mu się w życiu. Ale... Ożenił się drugi raz i jest naprawdę szczęśliwy. Smakuje życie na nowo i ma apetyt na więcej.

 • "Na Wspólnej": Dlaczego Roman wróci do picia wódki?

  ..."Problem narasta. Sam siebie obwiniam (...) Jest pierwszy kieliszek" - mówi Waldemar Obłoza, odtwórca roli Romana Hoffera.

 • "Na Wspólnej": Wujek Samo Zło pije "bez loda"

  Ten fragment serialu "Na Wspólnej" od kilku dni hula po internecie. Nie wszyscy oglądają produkcję TVN-u, nietrudno więc, by umknął nam smaczny kawałek, w którym wujek Samo Zło odmawia Romanowi Hofferowi... "loda".

Zdjęcia na temat: roman obłoza
Wideo na temat: roman obłoza
 • „Na Wspólnej”: Waldemar Obłoza o wątku Romana

  Co czeka Romana w nowych odcinkach „Na Wspólnej”? Specjalnie dla nas rąbka tajemnicy uchyla, grający go, Waldemar Obłoza

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • „Na Wspólnej”: Waldemar Obłoza mylony z Romanem?

  Aktor w oczach widzów stał się swoim serialowym bohaterem. Jak czuje się z tym Waldemar Obłoza?

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...

Dyskusje na temat: roman obłoza