• Informacje na temat:

  roman polański i sharon tate

Artykuły na temat: roman polański i sharon tate
 • Roman Polański i Sharon Tate: pisarz ujawnia szokujące kulisy ich małżeństwa!

  Ed Sanders (40 l.) niedawno wydał książkę, która może wstrząsnąć całym światem show-biznesu. Ujawnia w niej, jak wyglądało małżeństwo Romana Polańskiego (82 l.) i Sharon Tate (†26 l.). Przekonuje, że(...) narkotyków, a wszystko nagrywał! Miał też dopuszczać się licznych zdrad. Podobno namawiał ją także do aborcji. Polański jeszcze nie odniósł się do zarzutów.

 • Polański wystawił w Paryżu musical "Bal wampirów"

  Musical "Bal wampirów", inspirowany kultowym filmem Romana Polańskiego "Nieustraszeni pogromcy wampirów", miał 16 października w Paryżu swoją premierę. Reżyserem musicalu jest sam Polański.

 • Roman Polański ma ogromne marzenie. Chce pojechać na grób żony i dziecka

  Roman Polański (83 l.) pragnie ostatni raz w spokoju pożegnać się z żoną. Bardzo chciałby odwiedzić grób, w którym spoczywają ciała ukochanej i ich nienarodzonego dziecka. Czy uda mu się spełnić to marzenie?

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Wznowiono sprawę gwałtu i procesu Polańskiego

  Reżyserka Marina Zenovich zaangażowała się w całą sprawę i w filmie "Roman Polański: Ścigany i pożądany" postanowiła jeszcze raz zbadać wydarzenia sprzed lat. "Zenovich nie szuka usprawiedliwienia(...) miejsce 10 marca 1977 roku. Roman Polański w swojej rezydencji na Mulholland Drive gościł 13-letnią Samanthę Geimer. Podczas sesji zdjęciowej, której ją poddawał, częstował obficie szampanem: "Wypiłam co...

 • Siostra Tate o procesie Polańskiego

  Debra Tate, siostra drugiej żony Romana Polańskiego, aktorki Sharon Tate, zamordowanej przez bandę Mansona, powiedziała, że jest on "dobrym facetem", ale jej zdaniem jego proces w Stanach Zjednoczonych nie będzie uczciwy.

 • Jakub Gierszał zagra u Tarantino?

  Chyba nie ma dziś w Polsce aktora, który miałby większe szanse na międzynarodową karierę niż Jakub Gierszał (29 l.). Czy to on zagra Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino?

 • Roman Polański w sądzie

  Roman Polański wystąpi w poniedziałek, 18 lipca, za pośrednictwem łącza video, na rozprawie przed londyńskim sądem, który rozpatruje jego pozew o zniesławienie - poinformował w czwartek Reuter. Procedura ta ochroni Polańskiego przed groźbą ekstradycji do USA, skąd wyjechał w 1977 roku, uchodząc przed skazaniem za czyn nierządny z nieletnią.

 • Charles Manson weźmie ślub w więzieniu z 26-latką!

  Przywódca słynnej sekty od kilkudziesięciu lat przebywa w więzieniu Corcoran w Kalifornii, odsiadując wyrok dożywotniego więzienia za podżeganie do morderstwa. W 1969 roku członkowie jego grupy, nazywanej "Rodziną", włamali się do domu Romana Polańskiego w Beverly Hills i brutalnie zamordowali pięć osób, w tym będącą w ósmym miesiącu ciąży żonę reżysera Sharon Tate oraz Wojciecha Frykowskiego...

 • Roman Polański przed sądem

  Roman Polański ( "Pianista" , "Oliver Twist" , "Lokator" ) za pośrednictwem łącza video będzie w poniedziałek, 18 lipca, zeznawać przed londyńskim sądem. Reżyser złożył w Wielkiej Brytanii pozew o zniesławienie przeciwko amerykańskiemu magazynowi "Vanity Fair".