• Informacje na temat:

  romans angeliny jolie

Artykuły na temat: romans angeliny jolie
 • Angelina Jolie ma romans z kobietą. To znana...

  Amerykańskie tabloidy rozpisują się o nowym romansie Angeliny Jolie (44 l.). Tym razem padło na kobietę.

 • Angelina Jolie w "Ocean's Thirteen"?

  Hollywood aż huczy od plotki na temat występu Angeliny Jolie ( "Lara Croft: Tomb Rider" , "Mr & Mrs Smith" ) w najnowszej produkcji Stevena Soderbergh,a "Ocean's Thirteen". Jeśli pogłoska potwierdzi się, będzie to pierwszy występ Jolie na ekranie ze swym ukochanym Bradem Pittem ( "Troja" ), od czasu filmu "Mr & Mrs Smith" .

 • Angelina Jolie w coraz gorszym stanie! Przez romans Pitta?

  Szokujące doniesienia jednej z gazet na temat związku Angeliny Jolie i Brada Pitta!

 • A. Jolie: Nie sypiam z żonatymi

  Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) ze śmiechem przyjmuje niedawne doniesienia mediów, jakoby miała romans z Bradem Pittem. "Nie spałam ani z nim, ani z Colinem Farrellem" - mówi piękna aktorka. "I miałam ku temu poważne powody" - dodaje Angelina Jolie.

 • Angelina Jolie i Jared Leto mają się ku sobie?!

  Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (53 l.) od niedawna nie są już razem. To zszokowało ich fanów, którzy początkowo nie mogli uwierzyć w tę wiadomość. Tymczasem w mediach aż huczy od plotek, kto zastąpi Brada u boku aktorki.

 • Trójkąt z Pittem i Jolie?

  Jennifer Aniston jest zażenowana tym, że media nieustannie mieszają jej życie z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Aktorka jest zmęczona ciągłymi porównaniami do Angeliny i podejrzeniami o mieszanie w ich związku.

 • To Jennifer Aniston pierwsza zdradzała Brada Pitta?! Miała mieć romans na planie "Przyjaciół"!

  Jennifer Aniston (46 l.) wcale nie była niewinną ofiarą romansu męża z Angeliną Jolie (40 l.)? Ojciec jednego z aktorów sugeruje, że Aniston uwiodła jego syna!

 • D. Ross i J. Voigt: Romans weteranów

  Diana Ross (61 l.), legendarna soulowa wokalistka, potwierdziła, że spotyka się z 67-letnim aktorem Jonem Voigtem (odtwórcą tytułowej roli w międzynarodowym filmie "Jan Paweł II", laureatem Oscara za "Nocnego kowboja"), ojcem Angeliny Jolie. Podobno po sześciu latach poszukiwań piosenkarka nareszcie znalazła "odpowiedniego mężczyznę".

 • Angelina Jolie poroniła?

  ...- Była przekonana, że kolejne dziecko pojawi się na świecie wkrótce. Poronienie było koszmarem, od tamtej pory nie może już zajść w ciążę i obawia się, że to będzie w przyszłości niemożliwe! - zdradza znajoma Angeliny .

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

Dyskusje na temat: romans angeliny jolie