• Informacje na temat:

  romans w barwach szczęścia

Artykuły na temat: romans w barwach szczęścia
 • Krzysztof Antkowiak w "Barwach szczęścia"!

  ...w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" . Artysta nawiązał też współpracę z "Barwami szczęścia" i razem ze Stanisławą Celińską nagrał świąteczną piosenkę "Czas pojednań". Teraz oboje na nowo spotkają się przed kamerami - i wygląda na to, że romans piosenkarza z serialem potrwa dłużej...

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" spotkają się w sądzie?

  Kilka tygodni temu Patryk Pniewski, którego już wkrótce zobaczymy jako piłkarza Józka Sałatkę w "Barwach szczęścia", zamieścił w internecie swe zdjęcie z Katarzyną Sawczuk, czyli serialową Julitą Karaś. Media od razu uznały, że aktor i jego młodsza koleżanka z planu są parą, a oni... nie zaprzeczali tym pogłoskom. Aż do teraz!

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • "Barwy szczęścia": Kłopotliwy romans?

  Co wydarzy się w 2043. odcinku "Barw szczęścia"?

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • "Barwy szczęścia": Bartek będzie miał romans z Kornelią!

  W najbliższych tygodniach w "Barwach szczęścia" sporo kontrowersji wywoła Kornelia, w którą wciela się Katarzyna Herman, aktorka znana choćby z seriali "Ekipa" i "Odwróceni".

 • Romans w "Barwach szczęścia"?

  Pojawienie się nowego bohatera sporo zmieni w życiu sióstr Zwoleńskich. W roli przystojnego i nieco kłopotliwego Tomka zobaczymy Pawła Ławrynowicza.

 • "Barwy szczęścia": Romans i skandal!

  Kłamstwa, kłótnie i miłosny skandal – zapraszamy na 12. sezon "Barw szczęścia". Serial powróci wkrótce na antenę TVP2, a w odcinku numer 1888 (emisja 30 sierpnia) Sebastian znów wpadnie w kłopoty…

 • Próba uczuć w "Barwach szczęścia"

  Tajemnice, zdrady, podejrzenia i kłamstwa. Wkrótce dowiemy się, kto zapłaci wysoką cenę za chwilę namiętności, a kto zdoła ocalić swój związek.

Zdjęcia na temat: romans w barwach szczęścia
Wideo na temat: romans w barwach szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Angela ma romans z nauczycielem!

  W najbliższych odcinkach „Barw szczęścia” Robert zwiąże się ze swoją uczennicą Angelą i wywoła skandal obyczajowy!

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Zwiastun 1377. odcinka "Barw szczęścia"

  Annie nie udaje się nakłonić córki do wizyty u lekarza. Mimo iż Malwina upiera się, że regularnie bierze leki, jej choroba zdaje się przybierać na sile. Ona wcale nie martwi się zwolnieniem z pracy, szasta pieniędzmi kupując wszystkim domownikom prezenty i publicznie oskarża Przemka o romans z Wiolettą, której mąż udziela w kawiarni lekcji angielskiego. Na pomoc do Zakrzewia przyjeżdża Jerzy

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

Dyskusje na temat: romans w barwach szczęścia
 • Re: "Barwy szczęścia": Przyłapani w łóżku

  No to później przez ten romans z Angelą ten Milewicz będzie miał same kłopoty.Muszę przyznać że w " Barwach Szczęścia" przez skandaliczny romans uczennicy i nauczyciela robi się coraz ciekawiej.