• Informacje na temat:

  romanse aktorek z mlodszymi

Artykuły na temat: romanse aktorek z mlodszymi
 • Show-biznes bez zdrad i burzliwych romansów byłby niesamowicie nudny. Na szczęście polscy i zagraniczni celebryci znów nie zawodzą. Zobaczcie, kto w tym roku został ugodzony strzałą Amora!

 • Kochanek (?) Ewy Kasprzyk mógłby być jej synem!

  Romanse dojrzałych kobiet z dużo młodszymi mężczyznami to w polskim show-biznesie wciąż rzadkość. Przykład Ewy Kasprzyk (55 l.) pokazuje jednak, że takie związki się udają.

 • Fitkau-Perepeczko żądna skandalu

  Jakiś czas temu pisaliśmy o wizycie, jaką złożył 65-letniej Agnieszce Fitkau-Perepeczko jej przyjaciel z Australii Wojciech Przybyłowicz (55 l.). Aktorka twierdzi, że łączą ich tylko interesy (i wspólny dom na antypodach), ale nie ma nic przeciwko plotkom o romansie.

 • Demi Moore spotyka się z 30 lat młodszym gwiazdorem?!

  Według zagranicznych mediów Demi Moore (55 l.) znów ma sporo młodszego kochanka!

 • Kalina Jędrusik i Stanisław Dygat: ich życie małżeńskie niektórych szokowało

  ...wolność, co w praktyce oznaczało, że pisarz przymykał oczy na liczne romanse dużo młodszej żony.  Kalina Jędrusik związana była z aktorami Tadeuszem Plucińskim (89 l.) i Władysławem Kowalskim (80

 • Demi Moore wybaczyła Ashtonowi Kutcherowi!

  Demi Moore (51 l.) zapomniała już o zdradach swojego byłego męża, Ashtona Kutchera (36 l.). Nie tylko mu wybaczyła, ale nawet… zaoferowała pomoc przy dziecku!

 • Foremniak nienawidzi Anny Muchy?!

  ...jest jedną z najbardziej zadbanych aktorek w swoim przedziale wiekowym, ma świadomość, że wygląda znakomicie i potrafi się tym cieszyć. Jest jednak inny powód, który wytrąca ją z psychicznej...

Wideo na temat: romanse aktorek z mlodszymi
 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.