• Informacje na temat:

  romantyczne wieczorne

Artykuły na temat: romantyczne wieczorne
 • Stanisława Celińska: Romantyczne relacje mam już za sobą

  ...pójście ze mną do kina. Wybieramy seanse wieczorne. Często zakładamy się, czy będziemy tylko we dwie na sali, czy będzie ktoś jeszcze, kupujemy popcorn i oglądamy jakąś komedię romantyczną. Potem(...) "Malinowa herbatka". Mówi o nieprzemijającym, mimo upływu lat, uczuciu. A pani czeka na miłości? - Ona może mieć różne oblicza. Dziś dla mnie to miłość do innych ludzi, świata. Romantyczne relacje...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • "Ranczo": Nierozważna i nieromantyczna

  Emilia Komarnicka nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką („Ranczo”), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą („Na dobre i na złe”). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Barwy szczęścia

  Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek, z pomocą Magdy, przygotowują niespodziankę. Dzieci, mimo obaw przed spotkaniem z Elizą, zostają na wieczornym...

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • "M jak miłość": ​Nowy flirt w Grabinie!

  Wspólne spacery, wieczorne spotkania... W Grabinie kwitnie nowy flirt! Tym razem między seniorami: Jurkiem i Wandą.

 • "Don Jon" uczy się miłości

  "Don Jon" to być może pierwsza komedia romantyczna, która naprawdę spodoba się... płci brzydkiej. Chociaż przesłanie filmu jest bardzo proste, zrealizowany jest on z pomysłem i wigorem.

 • Aż po sufit!

  .... Pasja motoryzacji połączy go z Beatą, przyjaciółką mamy Tomka. Wspólne przejażdżki, wieczorne gry komputerowe, przyjacielskie kolacje _ pomimo tak dużej różnicy wieku tych dwoje świetnie czuje się...

 • Warszawskie kino Relax zakończy w czwartek, 26 października, swoją działalność po prawie 40 latach funkcjonowania. Ostatnim filmem pokazanym w Relaksie będzie czeska komedia romantyczna "Mężczyzna idealny" w reżyserii Filipa Renca.

Zdjęcia na temat: romantyczne wieczorne
Wideo na temat: romantyczne wieczorne
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1862.

  Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek, z pomocą Magdy, przygotowują niespodziankę. Dzieci, mimo obaw przed spotkaniem z Elizą, zostają na wieczornym przyjęciu i choć bardzo się starają, to znowu dochodzi do niemiłego incydentu Kajtek i Oliwka rozpoczynają casting na współlokatora, a jednym z kandydatów okazuje się być ktoś, kogo dobrze znają. Ku radości Aldony Mariola nie jedzie z Borysem na kolejne targi, gdyż Tomek zorganizował dla niej romantyczny weekend. Tymczasem na drodze Grzelaka...