• Informacje na temat:

  romantyczny chłopak

Artykuły na temat: romantyczny chłopak
 • ...odbył się w atmosferze skandalu. Dopiero teraz Amber odżyła po tych nieprzyjemnych doświadczeniach i spotyka się z nowym wybrankiem. Podobno aktorka wraz ze swoim chłopakiem, który jest miliarderem(...) uwieczniła miłe chwile podczas romantycznej kolacji, a ukochany Heard ma odbitą szminkę na policzku! Amber i jej chłopak najwidoczniej nie szczędzą sobie czułości. Może aktorka w końcu znajdzie spokój...

 • Romantyczna kolacja z Rafałem Maślakiem

  Na własnej skórze przekonał się, że marzenia się spełniają. Z nikomu nieznanego chłopaka ze wsi Gorzyca, Rafał Maślak w krótkim czasie stał się bożyszczem pań i wzorem do naśladowania dla panów.

 • „Druga szansa”: Romantyczny wyjazd Moniki i Adama

  .... Chłopak wyraźnie ją uwodzi, ale ona nie traktuje tego na razie poważnie. Daje się jednak  zaprosić na drinka... "Druga szansa" w poniedziałek o 21.30 w TVN.

 • Bryan Adams: Nierozważny i nieromantyczny

  5 listopada to ważna data w życiu Bryana Adamsa. Tego dnia w 1959 roku przyszedł na świat w Kingston w Kanadzie, a dokładnie 25 lat później, w 1984 r., ukazała się płyta "Reckless", która do dziś pozostaje jednym z jego największych sukcesów.

 • "M jak miłość": Romantyczny list z... więzienia

  W 1381. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 11 września o godzinie 20.55) Barbara wyzna Kisielowej, że niepokoi się o Ulę (Iga Krefft) i bardzo by chciała, żeby dziewczyna wróciła do Grabiny. - Niechby już i z tym Bartkiem. Skoro coś w nim dostrzegła, to... Może to nie jest taki zły chłopak - westchnie. Zofia spojrzy przyjaciółce prosto w oczy i po chwili milczenia stwierdzi, że...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" : Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

 • Poseł Paweł Rabiej pokazał chłopaka! Wrzucił romantyczne zdjęcie!

  Poseł Paweł Rabiej (46 l.) wraz z ukochanym Wielkanoc postanowili spędzić na Malcie. Zdjęciami pochwalili się w sieci...

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

 • Iga Krefft pokazała chłopaka! Przystojny?!

  Iga Krefft (23 l.) właśnie pochwaliła się, że jest szczęśliwie zakochana i postanowiła pokazać swojego ukochanego fanom. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się romantyczne zdjęcie!

 • Penelope Cruz spotyka byłego...

  Penelope Cruz ponownie spotka się na planie z reżyserką Isabel Coixet. Tym razem panie szykują romantyczną komedię pod tajemniczym tytułem "This Man, This Woman".

Zdjęcia na temat: romantyczny chłopak
Wideo na temat: romantyczny chłopak
 • Julia Wróblewska o swoim pierwszym razie z chłopakiem. Zrobiła to w parku

  Julia Wróblewska twierdzi, że jej pierwszy pocałunek był spontaniczny i romantyczny. Ze względu na okoliczności przypominał jej nawet scenę z filmu. Całowała się po raz pierwszy w parku(...). Aktorka twierdzi, że chłopak, który wówczas ją pocałował, całkowicie ją zaskoczył. Od pewnego czasu łączył ich wprawdzie drobny flirt, jednak nic więcej między nimi nie było. – Z chłopakiem

 • "M jak miłość": Katia igra z ogniem

  W nowym tygodniu Łukasz zaprosi ukochaną na romantyczny weekend... A dziewczyna będzie przerażona. I wyzna później Julce, że wciąż jest dziewicą. - Wychodzi na to, że jestem taka sama konserwa jak mój ojciec… Mam na koncie rozwód, a nigdy nie byłam z chłopakiem w łóżku. Powinni mnie pokazywać w telewizji… Porażka! Nie wiem, co robić!(...) Czy mu się w ogóle przyznawać? A jeśli wpadnie w panikę

 • "M jak miłość": Odcinek 1435.

  . Łukasz namawia Katię na romantyczny wypad za miasto - planując ich pierwszą noc. A dziewczyna wyznaje Julce, że wciąż jest dziewicą. Tymczasem Paweł odwiedza z Julką w szpitalu jej ojca. A lekarz ostrzega Kryszaków, że senior nadal ma skłonności samobójcze. Kalina proponuje Zduńskiemu, by został w firmie jej partnerem… i kolejny raz wyznaje chłopakowi miłość.

Dyskusje na temat: romantyczny chłopak
 • Re: "Janosik": Romantyczny złodziej

  Janosik chłopak jak marzenie nie żyje tak jak wielu aktorów z tego serialu . Życie jest podłe ludzie piękni , zdolni , sławni starzeją się , umierają jak my wszyscy. Dla mnie jest to okrutne, straszne i tak w ogóle to życie jest do d**** Dochodzę do wnioski że najlepiej umrzeć za młodu .

 • Re: "M jak miłość": Iza wybierze... Jakuba?!

  zafundować jej romantyczny wypad za granicę ale znowu nie było go w domu i nie pomagał jak postać z TV i było gorzej. Potem był incydent żony z portalem randkowy bo w TV to było takie odświeżające dla związku (cytat z tłumaczenia) i w końcu młody chłopak wylądował na kardiologii. Jak mówił wtedy, to chyba już czas albo wyrzucić telewizor albo żonę. Telewizor był duży, ładny i błyszczący więc zrezygnował