• Informacje na temat:

  romantyczny symbol

Artykuły na temat: romantyczny symbol
 • Waleczny i romantyczny

  ..."Północ-Południe" z 1985 roku. Dwa lata później powstał kultowy "Dirty Dancing", po którym 35-letniego aktora okrzyknięto symbolem seksu (tę opinię poparł magazyn "People", ogłaszając go w 1991 roku...

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • Alicja Bachleda-Curuś zachwycona bocianami. Czyżby były zwiastunami dobrej nowiny?

  Nie od teraz wiadomo, że bociany są symbolem powiększającej się rodziny. Jak czytamy w „Rewii”, ostatnio ich widokiem zachwyciła się Alicja Bachleda-Curuś (35 l.). Czyżby miały one zwiastować wielkie zmiany? Być może. W końcu aktorka nie spieszy się z powrotem do USA, a na profilu jej ukochanego pojawiło się zdjęcie z... wieczoru kawalerskiego.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "M jak miłość": Agnieszka Perepeczko uważa, że starość jej nie dotyczy...

  Agnieszka Perepeczko, czyli niezapomniana Simona Muller z "M jak miłość", śmieje się niemal do łez, gdy ktoś nazywa ją symbolem... seksu. - Robienie ze mnie lwicy seksualnej, która żadnemu nie przepuści, budzi mój dobrotliwy uśmiech - powiedziała w swym najnowszym wywiadzie.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Mister Big

  ...bohaterki nieustannie poruszają temat seksu, opowiadają o swoim życiu intymnym, związkach, marzeniach i kłopotach z mężczyznami. Natomiast Sarah Jessica Parker, grająca Carrie, stała się symbolem...

 • Enrique Iglesias: Nie jestem prawiczkiem!

  Enrique Iglesias zdementował ostatnio pogłoski, jakoby wciąż był prawiczkiem! Latynoski symbol seksu uchylił także rąbka tajemnicy na temat romantycznej strony swej natury. Piosenkarz, który spotyka się ostatnio z gwiazdą kortów, Anną Kurnikową, postanowił położyć kres pogłoskom o swej niewinności. Doniesienia takie pojawiały się w mediach od czasu pewnego niefortunnego wywiadu.

 • Serialowy przewodnik

  ...- na przykład kasuje jej z telefonu wiadomości od Artura. Marysia jednak cały czas nie jest świadoma intryg Bilskiego. Tymczasem on wręcza jej romantyczny prezent, broszkę z szafirem. Co dziwne, stara(...) drogocenne prezenty. Trzynasty apostoł odc.7 20-letnia dziewica spodziewa się dziecka, a na jej brzuchu pojawia się tajemniczy symbol. Claudia i Gabriel postanawiają wspólnie poprowadzić śledztwo...

 • Żegnaj Nigelo?! Nowy symbol seksu

  Nigela Lawson od dawna należy do najchętniej oglądanych mistrzyń kuchni. Jej elegancja i pomysłowość prezentowanych przepisów są przyprawione szczyptą seksapilu. Jednak teraz urodziwa Brytyjka ma konkurencję. Paul Hollywood został okrzyknięty symbolem seksu w kuchni.

Wideo na temat: romantyczny symbol
 • Histeria - Romantyczna historia wibratora

  W XIX wieku, okresie wynalazków, pewien mężczyzna wszczął poszukiwania medycznego sposobu leczenia neurotycznych kobiet i przypadkiem "zelektryzował" nasze życie erotyczne na zawsze. Histeria to lekka, romantyczna komedia oparta na zaskakującej historii doktora Mortimer Granville, który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator. Akcja filmu rozgrywa się w 1880 roku, w szczytowym okresie wiktoriańskiej pruderii i u zarania wieku elektryczności. W Londynie, młody lekarz...

 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...