• Informacje na temat:

  romantyczny wygląd

Artykuły na temat: romantyczny wygląd
 • Katarzyna Niezgoda spędza romantyczne chwile nad morzem! Pochwaliła się zdjęciem!

  ...życiem prywatnym.  Ostatnio zachwyciła internautów swoimi kreacjami, które założyła na wesele przyjaciół. Tym razem jednak postawiła na naturalny wygląd i podzieliła się z obserwatorami zdjęciem(...) Niezgoda.  Miejmy nadzieję, że to nie popsuło beztroskiego dnia Katarzynie, która na załączonym zdjęciu wygląda jednak na zadowoloną i zrelaksowaną.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • To dlatego Mariola Bojarska-Ferenc wciąż wygląda tak młodo? "Kąpię się w..."

  Mariola Bojarska-Ferenc pochwaliła się w tabloidzie romantycznym weekendem w Zakopanem...

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka - Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego... zderzenia, egzotycznych imionach i ukochanym na białym koniu opowiada Olga Bołądź.

 • Maja Hyży zmieniła fryzurę. Wygląda lepiej?

  Maja Hyży (27 l.) ma za sobą niejedną zmianę fryzury. Były drobne loczki, modne ombre, bujne afro czy romantyczne fale. Tym razem wokalistka znów postanowiła zaszaleć i po raz kolejny odmieniła swój wygląd. Tym razem zafarbowała włosy na całkiem ciemny kolor. Jak wam się podoba? Która fryzura najlepsza?

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "Na Wspólnej": Kolacja... bez śniadania

  .... Zimińską dopadną wątpliwości, czy nie odstraszy Janusza swoim wyglądem, gdy dojdzie do intymnej sytuacji. Doda, że Marek (Grzegorz Gzyl) był dotąd jej jedynym mężczyzną. Ewa zapewni ją, że jest piękna...

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • Podczas ceremonii religijnej w wodzie nad brzegiem rzeki odkryto szczątki. Ze względu na stan zwłok Angela nie może komputerowo zrekonstruować wyglądu...

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

Wideo na temat: romantyczny wygląd
 • Marika tłumaczy się z nowej fryzury

  Wokalistka jest zadowolona z nowego wizerunku. Twierdzi, że nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość. Metamorfozie uległ nie tylko wygląd wokalistki, lecz także jej twórczość i zachowanie na scenie. Gwiazda nie chce już tworzyć starannie zaplanowanego show, lecz dawać koncerty, które poruszą jej słuchaczy.

Dyskusje na temat: romantyczny wygląd
 • Re: "Janosik": Romantyczny złodziej

  Chirurg plastyk niestety grzebał przy jej gębie i osiągnęła wygląd matki Sylwestra Stalone......koszmar.

 • Re: Waleczny i romantyczny

  Uwielbiam Patryka Swayze za talent aktorski, wygląd, osobowość, wszytsko co miał. Zawsze marzyłam, aby moj facet miał na imię Patryk... i tak jest! Swayze jest ikoną super aktora Hollywod. Która z nas nie chciałaby z nim zatańczyć??? :) Zawsze pamiętająca fanka.