• Informacje na temat:

  romola garai

Artykuły na temat: romola garai
 • Kto ma szansę na Złote Globy?

  ...w "Cinema Verite" Romola Garai w "The Hour" Emily Watson w "Appropriate Adult" Kate Winslet w "Mildred Pierce" Elizabeth McGovern w "Downton Abbey" Kogo uważacie za faworyta w tegorocznym zestawieniu...

 • Romola Garai w "Havana Nights"

  Znani są już główni bohaterowie sequela przeboju "Wirujący seks" ("Dirty Dancing"). Jak informowaliśmy , główną rolę męską w kontynuacji zagra Diego Luna ( "Łowcy wampirów" ). Według najnowszych doniesień z planu realizacji, partnerować będzie mu Romola Garai. Film "Havana Nights" powstaje dla wytwórni Miramax Films i Artisan Entertainment.

 • Kto zdobędzie Globa?!

  Dench - "Return To Cranford" Romola Garai - "Emma" Jennifer Love Hewitt - "The Client List" Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym: Idris Elba - "Luther" Ian McShane - "The Pillars...

 • Nowy film twórcy "Iris"

  Już 3 września na ekranach polskich kin zadebiutuje "Niewinna" - thriller psychologiczny z Laurą Linney, Antonio Banderasem, Liamem Neesonem i Romolą Garai w rolach głównych.

 • Z kim związana jest jego żona?

  Laura Linney, Antonio Banderas i Romola Garai to kolejne gwiazdy, które dołączyły do obsady nowego filmu Richarda Eyre'a, twórcy słynnych "Notatek o skandalu".

 • "Amazing Grace": Kolejne gwiazdy

  Romola Garai ( "Vanity Fair" ), Michael Gambon ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) i Rufus Sewell ( "Obłędny rycerz" ) dołączyli do obsady filmu najnowszego filmu Michaela Apteda ( "Świat to za mało" ), zatytułowanego "Amazing Grace". Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

 • Francois Ozon kręci po angielsku

  Francuski reżyser Francois Ozon ( "Czas, który pozostał" , "Basen" ) pracuje nad pierwszym w swoim życiu anglojęzycznym filmem. W "Angel", który kręcony jest w okolicach Londynu i Bristolu, zobaczymy Romolę Garai ( "Vanity Fair" ), Sama Neilla ( "Fortepian" ) oraz Charlotte Rampling ( "Basen" ), dla której będzie to już trzecia współpraca z francuskim reżyserem.

 • Odtwórca Bonda animowanym policjantem

  Daniel Craig ( "Casino Royale" ) - najnowszy odtwórca roli Jamesa Bonda spotka się z byłym przeciwnikiem agenta 007 Jonathanem Prycem ( "Jutro nie umiera nigdy" ). We francuskiej animacji "Renaissance" panowie wylądują w Paryżu w 2054 roku.

 • Złote Globy: Jaki serial faworytem?

  We wtorek, 14 grudnia, o 14:00 (czasu polskiego) Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło nominacje do Złotych Globów. Wśród seriali najwięcej - bo aż pięć - szans na statuetkę ma "Glee".

 • Brytyjczycy nagradzają Gandalfa

  Sir Ian McKellen ( "X-MEN 2" , "Władca Pierścieni - Dwie Wieże" ) otrzyma nagrodę "Osobistości roku" za wielki i wszechstronny wkład wniesiony w rozwój brytyjskiego przemysłu filmowego. Ufundowane przez pismo Variety wyróżnienie aktor odbierze podczas szóstej edycji British Independent Film Awards. Tegoroczna odsłona prestiżowej imprezy odbędzie się 4 listopada, w londyńskiej sali Hammersmith.