• Informacje na temat:

  romuald lipko budka suflera

Artykuły na temat: romuald lipko budka suflera
 • Romuald Lipko odsłania kulisy końca Budki Suflera. "Byliśmy już sobą trochę zmęczeni"

  Romuald Lipko (67 l.) mówi, że od 40 lat jest człowiekiem w ciągłej podróży. Taki ma styl życia i nie chce tego zmieniać. Mimo to udało mu się stworzyć zgodne i dobre małżeństwo. W wywiadzie dla tygodnika „Świat i Ludzie” zdradza też, dlaczego Budka Suflera przestała istnieć.

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • Romuald Lipko walczy z chorobą nowotworową. Potrzebne wsparcie!

  Romek Lipko (69 l.), jeden z najważniejszych twórców polskiej muzyki rozrywkowej ostatniego półwiecza, kreator drogi muzycznej Budki Suflera, walczy z chorobą nowotworową. Pierwszą diagnozę postawiono zaledwie kilka tygodni temu, po ogłoszeniu przez zespół Budka Suflera wielkiego powrotu na scenę. Od tego czasu artysta przeszedł szereg specjalistycznych badań w Polsce oraz w niemieckim Magdeburgu.

 • Budka Suflera: Woodstock nas zadziwia

  Na tegorocznym Przystanku Woodstock 40-lecie swojej działalności świętowała Budka Suflera. W rozmowie z INTERIA.PL muzycy zdradzili m.in. skąd wziął się pomysł zorganizowania jubileuszowego koncertu na Woodstocku.

 • Romuald Lipko poważnie chory. Krzysztof Cugowski zabrał głos

  Już od dawna rozmawiano na temat niechęci, jaką mieli darzyć się Romuald Lipko (69 l.) i Krzysztof Cugowski (69 l.). Czyżby teraz, w obliczu wielkiego dramatu, dwaj artyści polepszyli swoje relacje?

 • Po trzyletniej przerwie Budka Suflera weszła do studia, aby zarejestrować następcę platynowego albumu "Nic nie boli tak jak życie".

 • Perkusista Budki Suflera powołał nową grupę. Nazwa zaskakująca!

  Dobra wiadomość dla fanów Budki Suflera - perkusista grupy stworzył nowy zespół!

 • Budka Suflera: Jesteśmy ograbiani przez internet

  Słowa muzyków Budki Suflera wywołały burzę. Czy Krzysztof Cugowski i Romuald Lipko mają rację, oburzając się na rzekome okradanie artystów?

 • Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  ...33 lata po swym pierwszym w życiu występie na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", znów zaśpiewa w towarzystwie Budki Suflera na scenie Opery Leśnej. Wykona ten sam przebój, który w sierpniu 1980 roku zapewnił jej drugie miejsce na IV Festiwalu Interwizji!

 • Budka Suflera poślubiona Pomatonowi

  Budka Suflera, jedna z najbardziej popularnych polskich grup rockowych, przeszła pod skrzydła wytwórni Pomaton EMI. Z tej okazji w siedzibie firmy odbyła się w środę, 9 stycznia, uroczysta konferencja prasowa, na której - jak przystało na prawdziwy ślub - był tort i życzenia dla młodej pary .

Wideo na temat: romuald lipko budka suflera
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...