• Informacje na temat:

  ron howard reżyser

Artykuły na temat: ron howard reżyser
 • Klapa na Broadway'u, sukces w Warszawie?

  Chociaż farsa duetu Clarks-Bobrick nie cieszyła się wielkim powodzeniem na Broadwayu, reżyser polskiej wersji sztuki Jerzy Bończak, czyli proboszcz z serialu "Synowie", zapowiada, że widzowie będą(...) broadway'owską premierę w maju 1979 roku. Chociaż nic nie zapowiadało klapy, niestety, ówczesna publiczność nie przyjęła "Morderstwa w hotelu" (oryginalny tytuł "Murder at the Howard Johnson's") z entuzjazmem...

 • Zmarł serialowy "ksiądz-detektyw"

  ...na zakażenie gronkowcem. Bosley znany był głównie z roli w niezwykle popularnym w latach 70. w USA serialu komediowym "Szczęśliwe Dni" (Happy Days). Wcielił się tam w rolę Howarda Cunninghama, ojca dorastającego w latach 50. chłopca o imieniu Richie (granego przez Rona Howarda, obecnie reżysera i producenta). Emitowany w latach 1974-1984 serial był hitem w Stanach Zjednoczonych. My kojarzymy go...

 • Tom Hanks powraca jako Robert Langdon

  Rozpoczęły się prace na planie adaptacji bestsellerowej powieści Dana Browna "Inferno". W roli głównej występuje Tom Hanks. Reżyserem filmu jest Ron Howard. Ekipa przebywa obecnie we Florencji.

 • Debiut reżyserski Russella Crowe'a

  Russel Crowe jest laureatem Oscara (za "Gladiatora" Ridleya Scotta), a także Złotego Globu oraz nagrody BAFTA ("Piękny umysł" Rona Howarda), ma również na koncie wiele innych laurów i nominacji, w tym 5 nagród Australijskiego Instytutu Filmowego. "Źródłem nadziei" artysta debiutuje w roli reżysera.

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Ron Howard o konkwistadorze

  Ron Howard, który niedawno zrezygnował z prac nad remakiem słynnego westernu "Alamo" Johna Wayne'a, przymierza się do realizacji innego filmu opowiadającego o ważnych wydarzeniach w dziejach Meksyku. Wytwórnia Universal oraz należąca do Rona Howarda i Briana Grazera firma produkcyjna Imagine Entertainment zamierzają rozpocząć prace na planie obrazu "The Serpent and the Eagle".

 • Niezdecydowany Ron Howard

  Ron Howard, zdobywca Oscara za reżyserię filmu "Piękny umysł" , od dłuższego nie może zdecydować się, nad jakim filmem będzie pracować w najbliższym czasie. W Sieci znów pojawiły się informacje o kolejnym scenariuszu, którym zainteresował się twórca.

 • Ron Howard nie chce "Alamo"

  Reżyser Ron Howard ( "Grinch - Świąt nie będzie" , "Piękny umysł" ) zrezygnował z prac nad remakiem słynnego westernu "Alamo" Johna Wayne'a z 1960 roku. Podobno powodem decyzji były przedłużające się prace przygotowawcze. Reżyser uznał, iż wytwórnia Disney'a, w której miał powstać film, zbyt opieszale przygotowuje realizację prestiżowej produkcji i zainteresował się innymi projektami.

 • Córka Rona Howarda Marią Stuart

  Bryce Dallas Howard, córka słynnego reżysera Rona Howarda, znana z roli w thrillerze "Osada" M. Nighta Shyamalana, wcieli się w postać Marii Stuart w filmie "Mary Queen of Scots".

Zdjęcia na temat: ron howard reżyser
Wideo na temat: ron howard reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Anioły i demony

  Twórcy "Kodu Da Vinci" powracają na ekrany kin z długo oczekiwaną produkcją "Anioły i demony" nakręconą na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem. Widzowie ponownie zobaczą na ekranie Toma Hanksa w roli światowej sławy historyka i badacza symboli - profesora uniwersytetu Harvarda Roberta Langdona.profesora uniwersytetu Harvarda Roberta Langdona. Langdon trafia na trop wielowiekowego bractwa znanego pod nazwą Iluminaci - najbardziej wpływowej organizacji podziemnej...

 • Wyścig

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia walki "na śmierć i życie" Jamesa Hunta (Chris Hemsworth) i Niki Laudy (Daniel Brühl). Dwaj najwięksi rywale grają o najwyższą stawkę w bezwzględnym świecie Formuły 1. Mistrz jest tylko jeden – czy będzie on w teamie McLarena czy Ferrari? Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej...