• Informacje na temat:

  ron livingston

Artykuły na temat: ron livingston
 • "Seks w wielkim mieście": Poznaj tajemnice Carrie Bradshaw

  ...singielka nie jest gotowa do małżeństwa. Po nim pojawili się Berger (Ron Livingston), który szybko zniknął. Pozornie błahe spięcie o frotkę do włosów zakończyło się notatką od Jacka: - Przepraszam...

 • Ron Livingston pod lupą Brittany Murphy

  Ron Livingston ( "Adaptacja" , serial "Kompania braci" ) zagra główną rolę męską w romantycznej komedii "Little Black Book". Aktor wcieli się w postać chłopaka ciekawskiej pracownicy telewizji (Brittany Murphy - "Nikomu ani słowa" , "Nowożeńcy" ), która dowiaduje się kilku spraw o jego przeszłości. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w sierpniu.

 • "Impas" - nowość w TV

  Bywają takie sytuacje, kiedy nawet wytrawni policjanci są bezradni wobec przestępców, bo próba ich unieszkodliwienia zagraża życiu zakładników, bądź przypadkowych przechodniów. Wtedy do akcji zamiast snajperów muszą wkroczyć negocjatorzy Matt (Ron Livingston) i jego partnerka, Emily (Rosemarie DeWitt). To fachowcy najwyższej klasy. Są odpowiednio wyszkoleni i przygotowani psychicznie, by...

 • Neve Campbell u DeVito

  Neve Campbell ( "The Company" , "Krzyk" ) wystąpi u boku Rona Livingstona ( "Cooler" , "Adaptacja" ) w komedii "Relative Strangers", nad produkcją którego czuwa Danny DeVito ( "Duża ryba" , "Tajemnice Los Angeles" ). Prace na planie filmu ruszą w pierwszej połowie 2005 roku.

 • Nocny dyżur

  ..., Ron Livingston, LL Cool J i Cynthia Nixon. Organizatorzy maratonu zapraszają na nocne oglądanie "Dr House'a" wszystkich fanów serialu, szczególnie zaś pracowników służby zdrowia i studentów medycyny...

 • DeVito i Bates: Zagubieni rodzice

  Danny DeVito ( "Duża ryba" ), Kathy Bates ( "Misery" ), Neve Campbell ( "The Company" ) i Ron Livingston ( "Cooler" ) stanowią obsadę filmu "Relative Strangers". Zgodnie z planem prace na planie ruszą w pierwszej połowie 2005 roku.

 • Nocny dyżur z doktorkiem

  ...oryginalnej obsadzie serii, m.in. Sel Ward, Ron Livingston, LL Cool J i Cynthia Nixon. "Dr House" to wyjątkowy, uwielbiany przez publiczność serial, który w Polsce zdążył już zasłużyć na miano(...) i zaskakujące. W przerwach maratonu organizatorzy planują mnóstwo atrakcji. Na pokazy zapraszają TiM Film Studio, Universal Pictures oraz siec kin Helios. INTERIA.PL jest patronem medialnym "Nocnego...

 • Przewrotna Evan Rachel Wood

  Evan Rachel Wood ( "Mały sekret" , "Trzynastka" ) zagra główną rolę w filmie "Pretty Persuasion". Niezależna produkcja będzie opowieścią o skandalu, który wybucha w ekskluzywnej szkole w Beverly Hills. Zdjęcia rozpoczną się w lecie 2004 roku.

 • Nowa rola "Debiutanta"

  Aaron Stanford ( "Debiutant" ) zagra jedną z głównych postaci dramatu "Winter Solstice". Film opowie o ojcu wychowującym samotnie dwóch synów. Debiutujący reżyser Josh Sternfeld rozpocznie zdjęcia jeszcze w tym miesiącu.

 • Nocny dyżur z dr Housem

  "Witajcie chorzy ludzie oraz ich bliscy" - takie powitanie czeka wszystkich fanów ekscentrycznego doktora Housa, którzy pojawią się na pierwszym w Polsce nocnym maratonie filmowym złożonym z wybranych odcinków sezonu drugiego. "Nocny dyżur z dr Housem" odbędzie się 24 kwietnia, w krakowskim Kinoteatrze Uciecha.