• Informacje na temat:

  ron silver reżyser

Artykuły na temat: ron silver reżyser
 • Ben Affleck ponownie za kamerą?

  Pomiędzy Benem Affleckiem a wytwórnią Warner Bros. Pictures trwają rozmowy dotyczące nowego thrillera akcji "Line of Sight". Gwiazdor nie tylko zagrałby w nim główną rolę, ale także został reżyserem i jednym z producentów.

 • Harris i Harrelson strażakami

  Ed Harris ( "Godziny" , "Piękny umysł" ) i Woody Harrelson ( "Kumpel do bicia" , "Kraina Hi-Lo" ) wystąpią w filmie "3000 Degrees", którego bohaterami będą strażacy. Na fotelu reżysera zasiądzie Danny Boyle, twórca horroru s-f "28 dni później" ).

 • Paul Mazursky w Warszawie

  1 lipca do Warszawy przyjedzie Paul Mazursky, amerykański reżyser polskiego pochodzenia, autor takich filmów, jak "Kobieta niezamężna" czy "Moskwa nad rzeką Hudson" . Reżyser będzie gościem trwającego obecnie w Warszawie Festiwalu New New Yorkers. Organizatorem imprezy jest Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce i Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "Kapitan Phillips" i "Wyścig" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 2 i 3 listopada, we wszystkich kinach sieci Multikino i wybranych Cinema City będzie można obejrzeć przedpremierowo dramat biograficzny "Kapitan Phillips", z Tomem Hanksem w tytułowej roli oraz inspirowany faktami "Wyścig", o rywalizacji dwóch słynnych kierowców Formuły 1. Oba filmy będą miały premierę 8 listopada.

Wideo na temat: ron silver reżyser
 • Poradnik pozytywnego myślenia

  Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...