• Informacje na temat:

  ronaldo z dziewczyną 2011

Artykuły na temat: ronaldo z dziewczyną 2011
 • Ronaldo przyłapany z dziewczyną. Tak dziś wygląda słynny były piłkarz

  Ronaldo Nazario de Lima (42 l.), jak na zawodowego piłkarza przystało, kiedyś mógł się pochwalić atletyczną sylwetką. Po zakończeniu kariery w 2011 roku zaczął folgować sobie z dietą. Na afekty nie trzeba było długo czekać - sportowiec mocno się zaokrąglił, przez co aż trudno było go poznać. Jak wygląda obecnie, możecie zobaczyć poniżej. Rozpoznalibyście go na ulicy?

Wideo na temat: ronaldo z dziewczyną 2011
 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.