• Informacje na temat:

  ronnie lane

Artykuły na temat: ronnie lane
 • Ronnie Wood z córeczkami na spacerze. Ma opiekuna do dzieci

  Ronnie Wood (71 l.) po raz szósty został ojcem w wieku 68 lat - jego żona Sally Humphreys (40 l.) urodziła bliźniaki. Teraz para stara się o... kolejne maluchy!

 • Była żona Phila Spectora: On wciąż mi to robi

  40 lat po rozstaniu z żoną Ronnie Spector odsiadujący karę więzienia producent Phil Spector wciąż zabrania jej wykonywać na koncertach utwory jego autorstwa.

 • Gwiazdy w hołdzie Ronniemu Lane'owi

  Wielkie gwiazdy brytyjskiego rocka staną razem na scenie 8 kwietnia, na koncercie poświęconym pamięci Ronniego Lane'a. Dochód z imprezy zostanie przekazany rodzinie zmarłego w 1997 roku basisty grup Small Faces i Faces. Koncert odbędzie się w słynnej londyńskiej sali "Royal Albert Hall".

 • "Potwory" Rona Wooda

  Ronnie Wood, gitarzysta The Rolling Stones, nie ogranicza się jedynie do występów w macierzystym zespole. Muzyk kompletuje obecnie supergrupę, która będzie grała cotygodniowe koncerty na ekspozycji jego grafik i obrazów.

 • Rod Stewart ponownie z Ronniem Woodem

  Szkocki weteran Rod Stewart po przeszło 25 latach znów zamierza nagrać płytę ze swoim starym druhem Ronniem Woodem. Obaj występowali przed laty w słynnej grupie The Faces.

 • Gwiazdy ku czci Steve'a Marriotta

  Kilkunastu weteranów sceny muzycznej wystąpi 20 kwietnia na scenie w londyńskim Astoria Theatre, by uczcić dziesiątą rocznicę śmierci Steve'a Marriotta, byłego frontmana angielskiej grupy Small Faces. Wśród zaproszonych gwiazd znajdą się między innymi Peter Frampton, Glen Matlock i Roger Chapman.

 • Rozwiał nadzieje na powrót

  Nie ma szans na pełną reaktywację słynnej rockowej grupy The Faces w 2009 roku - swoje solowe plany ogłosił bowiem wokalista Rod Stewart.

 • "Metal to moje powołanie"

  Kiedy ponad dwa lata temu zapowiedziano powrót Metal Church w oryginalnym składzie, fanom tego zespołu serca zabiły żywiej. Niestety, album "Masterpeace" rozczarował nie tylko wielbicieli grupy, ale chyba również jego twórców. Kurdt Vanderhoof, główny kompozytor repertuaru zespołu, zainteresował się wówczas bardziej swoim solowym projektem, Vanderhoof , stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Metal Church. Na szczęście David Wayne, wokalista zespołu, bezczynność źle znosi. Reaktywował...

Wideo na temat: ronnie lane
 • Joe

  Joe

  Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.

 • Królewna Śnieżka

  Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins - córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki! Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.