• Informacje na temat:

  rooney kto to

Artykuły na temat: rooney kto to
 • Coleen Rooney wściekła. Przyjaciółka sprzedawała jej historie tabloidowi

  Skandal na Wyspach! Coleen Rooney (33 l.) opublikowała posta, w którym wyjawiła, że przyjaciółka sprzedawała jej prywatne historie tabloidowi.

 • Kto zagrozi Meryl Streep?

  Rozdanie Oscarów już w najbliższą niedzielę. Bukmacherzy, krytycy i miłośnicy kina z napięciem czekają na niedzielny wieczór. Czy w kategorii "najlepsza aktorka" czekają nas jakieś niespodzianki? Czy Viola Davis ("Służące") będzie w stanie zagrozić Meryl Streep ("Żelazna dama") w wyścigu o najbardziej prestiżową nagrodę amerykańskiego przemysłu kinematograficznego?

 • Gwiazda "House of Cards" ćwiczy sześć dni w tygodniu

  Amerykańska aktorka Kate Mara, którą obecnie możemy oglądać w serialu "House of Cards" uwielbia sport. Ćwiczy prawie codziennie. Mimo że jest weganką, nie brakuje jej sił na intensywny trening.

 • Kim jest Kate Mara?

  Zagrała już z Heathem Ledgerem w "Tajemnicach Brokeback Mountain" i Jamesem Franco w filmie "127 godzin". Teraz mówi się o niej z powodu udziału w głośnym serialu politycznym "House of Cards", w którym wystąpiła u boku Kevina Spacey'a. Kim jest tajemnicza Kate Mara?

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...1 i 2 listopada to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. To także czas refleksji nad przemijaniem. Zobaczcie, kogo zabrakło w aktorskim świecie, z kim musieliśmy pożegnać się na zawsze...

 • Jacksonowie w reality show?

  Najbliżsi członkowie rodziny Michaela Jacksona mają wystąpić w nowym programie telewizyjnym typu reality show. Program ma się skupić na synach Tito, brata wokalisty, którzy chcą reaktywować swój boysband 3T. Za całym projektem stoi muzyczny producent Cory Rooney.

 • Twórca "Dział Navarony" nie żyje

  Brytyjski reżyser J. Lee Thompson, twórca takich przebojów jak "Działa Nawarony" czy "Przylądek strachu" zmarł w piątek, 30 sierpnia, w Kanadzie. Informację o jego śmierci przekazał w poniedziałek, 2 września, Robert Rooney ze studia British Columbia. J. Lee Thompson miał 88 lat.

 • Dla kogo Złote Globy?

  W niedzielę, 15 stycznia, zostaną rozdane Złote Globy - filmowe nagrody przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Kto zdobędzie te cenne wyróżnienia?

 • Raczek: głosowałbym na "Spadkobierców"

  W nocy z niedzieli na poniedziałek dowiemy się, kto w tym roku otrzyma Oscara za najlepszy film. Krytyk filmowy Tomasz Raczek ocenia dla PAP szanse nominowanych - "gdybym był jurorem na festiwalu filmowym, to głosowałbym na 'Spadkobierców'".

 • Oscary: Meryl Streep nie jest faworytką

  To nie Meryl Streep ("Żelazna Dama") jest faworytką niedzielnej gali Oscarów w kategorii "najlepsza aktorka", tylko nominowana do nagrody Akademii Viola Davis ("Służące") - przynajmniej według bukmacherów.