• Informacje na temat:

  rosalind russell

Artykuły na temat: rosalind russell
 • Barbara Streisand w musicalu

  Barbara Streisand chce wystąpić w nowej wersji kultowego musicalu "Cyganka". Piosenkarka stara się o rolę Mama Rose.

 • "Jego dziewczyna" na nowo odczytana

  Andrew Fleming ( "Dick" , "Teściowie" ) podejmie się napisania scenariusza, a być może także nakręcenia filmu nawiązującego do legendarnej komedii romantycznej "Jego dziewczyna" ("His Girl Friday") z 1940 roku. Reżyser zamierza jednak nieco zmienić fabułę jednego z najsłynniejszych dzieł gatunku. Projekt będzie nosił tytuł "Her Guy Friday".

 • "Kobiety" Hollywood

  W Hollywood rozpoczęto przygotowania do realizacji remake'u głośnego obrazu George'a Cukora z 1939 roku, "Kobieta" ("The Woman"). Produkcja zapowiada się emocjonująco, negocjacje w sprawie udziału w filmie finalizują bowiem takie gwiazdy, jak Meg Ryan ( "Masz wiadomość" ), Annette Bening ( "American Beauty" ), Sandra Bullock ( "Śmiertelna wyliczanka" ), Ashley Judd ( "Amnezja" ) i Uma Thurman ( "Kill Bil" ).

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

Wideo na temat: rosalind russell
 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Fighter

  Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki. Christian Bale wciela się w postać jego przyrodniego brata, który po zawodowej porażce stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Teraz, by odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę zostaje trenerem młodszego brata...

 • Poradnik pozytywnego myślenia

  Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną...