• Informacje na temat:

  rosanna arquette

Artykuły na temat: rosanna arquette
 • Rosanna Arquette w serialu.

  .... Teraz stacja ABC postanowiła zdjąć go z anteny. Odcinki "Prywatnej praktyki" z udziałem Arquette zobaczymy w lutym. A na nowe epizody PP musimy zaczekać do 14 stycznia. Wtedy wraz z "Chirurgami...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Kinga Preis dostała niemoralną propozycję od dyrektora telewizji. "Głupi ch***"

  Afera z cenionym w branży filmowej producentem Harveyem Weinsteinem to jeden z największych skandali ostatnich lat. Dziesiątki znanych i lubianych aktorek oskarżyło producenta o próbę gwałtu i inne formy molestowania seksualnego. Wśród jego ofiar są m.in. Angelina Jolie, Cara Delevigne, Rosanna Arquette, Mira Sorvino, Kate Beckinsale, Ashley Judd, Heather Graham czy francuska aktorka Florence...

 • Film o przekwitaniu mężczyzn

  Znana aktorka i reżyserka Rosanna Arquette ( "Jak ugryźć 10 milionów" ) postanowiła, że następnym tematem jaki przedstawi w swoim filmie będzie problem męskiego przekwitania. Arquette zdecydowała się, że poświęci temu mało omawianemu problemowi film dokumentalny.

 • Patricia Arquette i jej matczyne rozterki

  Dla większości aktorów trzy miesiące pracy na planie filmowym to długo. Sześć miesięcy to już udręka. "Boyhood", nowy film Richarda Linklatera, przewartościowuje jednak te pojęcia. Prace nad nim trwały... 12 lat.

 • Wygrała z brytyjską gazetą

  Amerykańska aktorka Rosanna Arquette wygrała przed sądem z brytyjską gazetą, która napisała, że gwiazda filmu "Rozpaczliwie poszukując Susan" zmaga się z problemami narkotykowymi.

 • Filmowa rodzina Arquette'ów

  Aktorstwo to rzecz powszechna w rodzinie Arquette'ów. Teraz zostaną za to nagrodzeni przez Amerykański Instytut Filmowy. W skład filmowej rodziny wchodzą: Clifford, Lewis, Richmond, David, Rosanna, Patricia i Alexis. Najbardziej znani z nich to była żona Nicolasa Cage'a - Patricia ( "Zagubiona autostrada" ), Rosanna ( "Jak ugryźć 10 milionów" ) oraz David ( "Krzyk 3" ).

 • Gwiazdy o Debrze Winger

  Sharon Stone, Melanie Griffith i Gwyneth Paltrow znalazły się wśród hollywoodzkich gwiazd, które obnażyły swoją duszę w filmie dokumentalnym zatytułowanym "Searching for Debra Winger", którego autorką jest inna znana aktorka, Rosanna Arquette ("Pulp Fiction", "Jak ugryźć 10 milionów" ). Jest to jej debiut reżyserski, a do stworzenia filmu zainspirował ją fakt nagłego "zniknięcia" Debry Winger

 • Vincent Perez złym doktorem

  Diane Kruger ("Troja") i Vincent Perez ("Królowa Margot") wystąpią w thrillerze "Run for Her Life" o nielegalnej transplantacji organów ludzkich. Obok nich pojawią się też Sam Shepard i Rosanna Arquette.

 • Patricia Arquette chce rozwodu

  Amerykańska aktorka Patricia Arquette jest zdecydowana zakończyć swoje małżeństwo z aktorem Thomasem Janem. Gwiazda złożyła w poniedziałek pozew o rozwód w sądzie w Los Angeles.

Wideo na temat: rosanna arquette
 • Boyhood

  Opowieść o Masonie i otaczających go osobach, ukazująca życie chłopca począwszy od lat 5 do 18. urodzin.