• Informacje na temat:

  rosario dawson zdjęcia

Artykuły na temat: rosario dawson zdjęcia
 • "The Defenders": Pierwsze zdjęcia z serialu Netflixa

  Do premiery "The Defenders" zostało jeszcze parę miesięcy (serial prawdopodobnie zadebiutuje w serwisie Netflix latem bieżącego roku), ale możemy zobaczyć już pierwsze zdjęcia z produkcji.

 • Nowe zdjęcia z "Sin City 2: Damulka warta grzechu"

  Po blisko dekadzie oczekiwania przebojowe Miasto Grzechu powraca na duże ekrany i ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów! Odliczając dni do polskiej premiery "Sin City: Damulki wartej grzechu" (5 września) dystrybutor Kino Świat przedstawił nowe zdjęcia z nadchodzącego hitu Roberta Rodrigueza.

 • "Daredevil": Sezon 2., czyli jak postacie drugoplanowe ukradły bohaterowi serial

  ...drugoplanowych, występów gościnnych (Rosario Dawson!, Carrie-Anne Moss! Vincent D'Onofrio!) czy odniesień do innych produkcji Marvela jednocześnie szykując grunt pod sezon trzeci oraz serial "The Defenders(...)), zdjęcia, muzyka i sceny walk na schodach, dachach i wszelkich innych płaszczyznach, włączając w to ring bokserski. Ale największym plusem drugiego sezonu "Daredevila" są jego bohaterowie. Mimo mojej...

 • Rosario Dawson agentką

  Rosario Dawson dołączyła do obsady obrazu "Eagle Eye" w reżyserii D.J.Caruso. Bohaterów filmu zagrają Shia LaBeouf i Michelle Monaghan.

 • Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  ...), Rosario Dawson (Claire Temple), Scott Glenn (Stick), Jessica Henwick (Colleen Wing), Elodie Yung (Elektra) oraz Carrie Anne Moss (Jeryn Hogarth). Oczywiście, przy okazji omawiania tej serii, nie możemy(...) i trzymają w ogromnym napięciu do ostatnich chwil - tłumaczy Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN. Wataha Prace na planie "Watahy" nadal trwają (zdjęcia ruszyły 9 października i potrwają...

 • Rosario Dawson w Macedonii

  Rosario Dawson ( "Josie i kociaki" , "Faceci w czerni II" ) otrzymała propozycję zagrania w historycznym filmie "Alexander", który przygotowuje Oliver Stone ( "Męska gra" ). Młoda aktorka miałaby się wcielić w Roksanę, pierwszą żonę Aleksandra Macedońskiego. Zdjęcia do zasadniczej części epickiej opowieści mają rozpocząć się już niedługo.

 • Gwiazdy po latach: "Felicity"

  Speedman spotkał się na planie z Ryanem Reynoldsem i Rosario Dawson. Scott Foley, czyli Noel Crane Obiekt westchnień panny Porter  z pierwszego roku, Scott Foley, w momencie kręcenia serialu był już...

 • Grzeszna Rosario Dawson

  Rosario Dawson ( "Witajcie w dżungli" ) dołączyła do gwiazdorskiej obsady filmu "Sin City". Robertowi Rodriguezowi ( "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ) w napisaniu scenariusza opowieści i reżyserii obrazu pomaga Frank Miller, autor komiksów, w oparciu o które powstaje obraz. W filmie, realizowanym dla wytwórni Dimension Films, zgodzili się już wystąpić między innymi Bruce Willis ( "Łzy

 • To nie jest miasto dla słabych kobiet

  Ostre jak klinga samurajskiego miecza i drapieżne niczym modliszka. Członkinie gangów, striptizerki i wojowniczki ninja - kusicielki z Miasta Grzechu udowadniają, że Sin City nie jest miejscem dla słabych kobiet. O swoich rolach w goszczącej na ekranach kin "Damulce wartej grzechu" opowiadają Jessica Alba, Rosario Dawson i nowa gwiazda ekranizacji dzieł Franka Millera - Jamie Chung.

 • Hayden Christensen oszukuje

  Rosario Dawson ( "Faceci w czerni 2" ) i Hank Azaria ( "Ulubieńcy Ameryki" ) prowadzą końcowe negocjacje w sprawie występu w filmie "Shattered Glass" przygotowywanym w studio Lions Gate Films.