• Informacje na temat:

  rosati całuje kobietę

Artykuły na temat: rosati całuje kobietę
 • Kolejne wesele w Hotelu 52

  Maria (Weronika Rosati) nie daje za wygraną. Ciągle wysyła do Tomka (Filip Bobek) SMS-y, w których przeprasza za swoje zachowanie i prosi o spotkanie. Konsjerż jest zmęczony całą sytuacją. Zauważa to(...) umawia się w restauracji, w której ostatnio jadł kolację z Edytą. Szybko odkrywa, że Edyta szukała pretekstu, aby się z nim spotkać. Uśmiecha się pod nosem. Trochę mu to imponuje.   Rosati wyrzucona...

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  "Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.

 • "Szaleństwo" Weroniki Rosati

  Weronika Rosati bardziej niż ze swoich ról w filmach, znana jest z romansów z mężczyznami dużo od niej starszymi. Niedawno ponownie pojawiły się doniesienia o jej związku z 68-letnim reżyserem Andrzejem Żuławskim.

 • Nie tylko dla aniołów

  Polska "Obława", brytyjskie "Whisky dla aniołów", a także francuskie "Delikatność" i "Café de Flore" - m.in. te produkcje zadebiutują w piątek, 19 października, na ekranach naszych kin.