• Informacje na temat:

  rosati i dorocinski pitbull

Artykuły na temat: rosati i dorocinski pitbull
 • "Pitbull" wyszczerzył zęby!

  ..., Marcina Dorocińskiego, Pawła Królikowskiego i Weroniki Rosati "Pitbull" był wielką wygraną. Patryk Vega spełnił swoje marzenie i stał się pełnoprawnym reżyserem. Kręcił kolejne filmy i seriale. Niestety(...) zwrotnym dla kariery Vegi i istotnym etapem w drodze do "Pitbulla" okazała się jego praca nad telenowelą dokumentalną zatytułowaną "Prawdziwe psy". Reżyserem dokumentu był doświadczony profesjonalista...

 • Co łączy Dorocińskiego i Rosati?

  Weronika Rosati i Marcin Dorociński ponownie spotkali się na planie, tym razem na planie filmu "Obława". On z pistoletem w dłoni, ona z... apteczką. Właśnie zakończył się pierwszy etap zdjęć do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza. Film trafi do kin jesienią 2012 roku.

 • ​Serialowcy nominowani do polskich Oscarów

  Weronika Rosati i Marcin Dorociński, czyli niezapomniani Dżemma i Desperski z "Pitbulla", są najpoważniejszymi kandydatami do tegorocznych Polskich Nagród Filmowych za najlepsze role pierwszoplanowe. Film "Obława" z ich udziałem zdobył aż 10 nominacji do Orłów 2013!

 • Ruszyły zdjęcia do trzeciej serii "PitBulla". W obsadzie aktorskiej znów zobaczyć będziemy mogli Weronikę Rosati i Marcina Dorocińskiego - za realizację kolejnych odcinków odpowiedzialni będą jednak młodzi, zdolni reżyserzy.

 • Despero i Dżemma znowu razem!

  Zakończył się pierwszy etap zdjęć do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza "Obława". Na planie ponownie spotkali się Weronika Rosati i Marcin Dorociński. On z pistoletem w dłoni, a ona z apteczką.

 • Gwiazdorski "PitBull"

  20 lipca rozpoczęły się zdjęcia do nowego polskiego filmu. "PitBull" jest filmem policyjno-sensacyjnym. Główni bohaterowie to oficerowie z Wydziału Zabójstw. Akcja rozgrywa się we współczesnej Warszawie. W doborowym towarzystwie znakomitych aktorów kina polskiego: Janusza Gajosa, Andrzeja Grabowskiego, Danuty Stenki, Małgorzaty Foremniak , Krzysztofa Stroińskiego, w "PitBullu" zobaczyć będzie

 • Ruszyły zdjęcia do trzeciej serii "PitBulla". W obsadzie aktorskiej znów zobaczyć będziemy mogli Weronikę Rosati i Marcina Dorocińskiego - za realizację kolejnych odcinków odpowiedzialni będą jednak młodzi, zdolni reżyserzy.

 • "PitBull" powraca

  9 marca na ekrany naszych telewizorów powraca serial kryminalny "PitBull". To już trzecia seria, stanowiąca kontynuację losów bohaterów Wydziału ds. Terroru.

 • "Despero" wraca w marcu

  Komisarz Sławomir Desperski, zwany przez kolegów "Despero", czyli Marcin Dorociński (35 l.) , znowu pojawi się na małym ekranie. Trzecią serię sensacyjnego serialu "Pitbull" telewizyjna Dwójka wyemituje w marcu.

 • Pitbull Kazika

  W sobotę, 9 kwietnia, na ekrany polskich kin wchodzi debiutancki pełnometrażowy film Patryka Vegi zatytułowany "PitBull". Piosenkę do obrazu o tym samym tytule napisał Kazik Staszewski. Teledysk do tego utworu możecie już obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

Zdjęcia na temat: rosati i dorocinski pitbull
Wideo na temat: rosati i dorocinski pitbull
 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.