• Informacje na temat:

  rosati młodej

Artykuły na temat: rosati młodej
 • Weronika Rosati wróciła do Polski! Na stałe?

  Weronika Rosati (34 l.) w kraju może być spokojna o córkę...

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Weronika Rosati przyłapana z tajemniczym mężczyzną! Kto to?

  Jak czytamy w „Twoim Imperium”, Weronika Rosati (34 l.) znów pozwala się adorować! Jej rany po zawodzie miłosnym zdążyły się zabliźnić? Tygodnik publikuje zdjęcia aktorki z pewnym mężczyzną.

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • "Belle Epoque": Weronika Rosati wkrótce zostanie... żoną!

  Weronika Rosati, czyli Misia Michalina Antczak z "Belle Epoque", lada moment stanie na ślubnym kobiercu i przysięgnie dozgonną miłość i wierność swemu ukochanemu Robertowi, z którym spotyka się od roku...

 • "Obce ciało": Buzek, Grochowska i Rosati o kobiecości

  Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" jest krytyką współczesnego świata - rządzących nim korporacji, amoralnych zagrywek, prostytuowania się w celach biznesowych i sprzeniewierzenia się Bogu w imię postępu. To też filmowa próba opowiedzenia o współczesnych kobietach. O filmie opowiadają Agata Buzek, Weronika Rosati i Agnieszka Grochowska.

 • Weronika Rosati i Robert Śmigielski: tygodnik rozpisuje się o ich ślubie

  Weronika Rosati (33 l.) i Robert Śmigielski (50 l.) szykują się do ślubu? Taka informacja pojawiła się ostatnio w mediach. Uroczystość ma być niewielka, ale za to bardzo elegancka. Zapewne aktorka zaplanuje wszystko tak, że będzie jak z bajki! Zakochani spotykają się ze sobą od jakiegoś czasu i wygląda na to, że bardzo się kochają!

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary

 • Julia Wieniawa zabrała głos w sprawie Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego!

  Julia Wieniawa (20 l.) zaprzyjaźniła się z Weroniką Rosati (35 l.) na planie serialu „Zawsze Warto”. Podobno młoda aktorka z zapartym tchem i niedowierzaniem śledzi losy koleżanki. Podczas rozmowy z naszym reporterem postanowiła przerwać milczenie i wypowiedzieć się w tej sprawie!

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

Zdjęcia na temat: rosati młodej
Wideo na temat: rosati młodej
 • Julia Wieniawa zabrała głos w sprawie Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego!

  Julia Wieniawa (20 l.) zaprzyjaźniła się z Weroniką Rosati na planie serialu „Zawsze Warto”. Podobno młoda aktorka z zapartym tchem i niedowierzaniem śledzi losy koleżanki. Podczas rozmowy z naszym reporterem postanowiła przerwać milczenie i wypowiedzieć się w tym temacie!

 • Weronika Rosati o nowym serialu: Będzie wyjątkowy

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.

 • "Belle Époque": Klimat serialu będzie przypominał mroczne filmy Tima Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.

Dyskusje na temat: rosati młodej
 • Re: "M jak miłość": Weronika Rosati słono płaci za szczerość

  Boszeżż.... głos młodej generacji widocznie wybiera na partnerów samych przemówienie których ciąga po sadach na koniec związku . Trzy razy tak już zrobiła z trzema różnymi partnerami. Ciekawe ze jakoś Weinstein przez którego wyczyny powstał w proteście ruch metoo, akurat przez ta panią nie został złe oceniony :)