• Informacje na temat:

  rosati ucieka

Artykuły na temat: rosati ucieka
 • Przełom w karierze Rosati?

  Pojawiła się nadzieja dla 26-letniej Weroniki Rosati , marzącej o karierze gwiazdy filmowej. Aktorka zagra w filmie wybitnej reżyserki Agnieszki Holland !

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • Rosati: "Nie miałam przyjaciół"

  Weronika Rosati opowiedziała o latach samotności i odrzucenia, które przeżyła...

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Ojciec Mateusz i "czarna wdowa"

  Weronika Rosati jako "czarna wdowa"! W takim wcieleniu zobaczymy aktorkę w 107. odcinku piątej serii "Ojca Mateusza".

 • Weronika Rosati w serialu "Ojciec Mateusz"

  Weronika Rosati jako "czarna wdowa"? W takim wcieleniu zobaczymy aktorkę w 107. odcinku piątej transzy "Ojca Mateusza".

 • Michał uniewinniony!

  ...) dowie się od Stefana (Andrzej Andrzejewski), że jej plan nie wypalił. - Wiktor - zamiast uciekać - zgłosił się na policję i przyznał się do winy! - poinformuje młodą Duszyńską Lisowski. W tych okolicznościach Stefan nie będzie miał zamiaru czekać na rozwój wypadków. Razem z Dagmarą (Weronika Rosati) postanowi wyjechać do Izraela lub Argentyny, gdzie polskie prawo go nie dosięgnie...

 • Wenecja a sprawa Polska

  Nie tylko Katarzyna Smutniak reprezentuje Polskę na tegorocznym festiwalu w Wenecji. W jednej z pokazywanych na imprezie produkcji - amerykańskim thrillerze "The Iceman" - pojawiła się bowiem... Weronika Rosati. Wysłanniczka INTERIA.PL relacjonuje pierwsze dni festiwalu w Wenecji.

 • Film historyczny? Nie, thriller wojenny!

  W Małopolsce dobiegają końca zdjęcia do "Obławy". W czwartek, 12 stycznia, ekipa filmowa kręciła sceny w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Luborzycy. "Nie robimy filmu historycznego, robimy thriller wojenny" - zapowiada reżyser i scenarzysta Marcin Krzyształowicz.

 • Pitbull Kazika

  W sobotę, 9 kwietnia, na ekrany polskich kin wchodzi debiutancki pełnometrażowy film Patryka Vegi zatytułowany "PitBull". Piosenkę do obrazu o tym samym tytule napisał Kazik Staszewski. Teledysk do tego utworu możecie już obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

Zdjęcia na temat: rosati ucieka
Wideo na temat: rosati ucieka
 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • Spisek

  Kontynuacja popularnego filmu sensacyjnego "Largo Winch", porównywanego ze słynnymi seriami przygód Jasona Bourne'a i Jamesa Bonda. Jedna z największych europejskich produkcji roku, do której zdjęcia kręcono w Niemczech, Francji, Belgii, Tajlandii i Hongkongu. W gwiazdorskiej obsadzie u boku przystojnego Tomera Sisley, dawno niewidzianej na ekranach kin Sharon Stone ("Nagi instykt", "Kasyno", "Broken Flowers") oraz ulubionego aktora Emira Kusturicy - Mikiego Manojlovica ("Underground",...