• Informacje na temat:

  rosati w gdyni

Artykuły na temat: rosati w gdyni
 • Kasia Figura wspiera Weronikę Rosati. Opisze, co działo się w jej domu!

  Potrzebowała czasu, aby od nowa stworzyć swoją strefę komfortu, by wreszcie poczuć się dobrze i bezpiecznie. Katarzyna Figura (57 l.) wszystko to odzyskała, kiedy przeprowadziła się do Gdyni. Koszmar jednak powrócił...

 • Rosati bez makijażu

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Główne role w wojennym obrazie zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

 • ​Weronika Rosati znów na językach!

  Rola, jaką w nowym polskim filmie "Obława" stworzyła Weronika Rosati, czyli Naomi z amerykańskiego serialu "Luck", może być początkiem prawdziwej rewolucji w jej życiu zawodowym. Po czwartkowej premierze filmu wszyscy chwalili jej rewelacyjne... aktorstwo!

 • Rosati, Stuhr i Dorociński w "Obławie"

  Zbliża się premiera filmu Marcina Krzyształowicza "Obława". W produkcji, która na tegorocznym festiwalu w Gdyni otrzymała Srebrne Lwy, główne role zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr i Weronika Rosati.

 • Gwiazdy na premierze filmu o Paktofonice

  W najbliższy piątek - 21 września - na ekrany kin w całym kraju wejdzie obsypany nagrodami na tegorocznym FPFF w Gdyni film o Paktofonice - grupie, która zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Na uroczystej premierze "Jesteś Bogiem" zjawili się m.in. członkowie legendarnego zespołu - Wojciech Alszer Fokus i Sebastian Salbert Rahim, oraz Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", Olga Frycz...

 • Rosati nie do poznania

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława", największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Na planie filmu Marcina Krzyształowicza ponownie spotkały się gwiazdy "PitBulla" - Marcin Dorociński i Weronika Rosati.

 • Festiwal festiwalem, ale nad morzem można również odpocząć. Korzystają z tego polskie gwiazdy filmowe i fotoreporterzy, którzy wiernie im w tym odpoczynku towarzyszą. Tak więc wiadomo już, że Magdalena Cielecka spaceruje z Andrzejem Chyrą a Weronika Rosati (22 l.) tęskni za swoim chłopakiem.

 • Festiwal w Gdyni: "Pitbull" na początek

  "Pitbull" - mroczny kryminał o policjantach z warszawskiego Wydziału Zabójstw - rozpocznie pokazy 30. jubileuszowego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który w poniedziałek wieczorem zostanie oficjalnie otwarty w gdyńskim Teatrze Muzycznym

 • Gdynia: Dużo wspomnień i "Oskar"

  W poniedziałek, 12 września, wieczorem w Teatrze Muzycznym w Gdyni uroczyście rozpoczął się 30. jubileuszowy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Zgromadzonych licznie gości powitał Maciej Karpiński, dyrektor artystyczny festiwalu, a oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Juliusz Braun. Publiczność obejrzała najnowszą produkcję Marka Piwowskiego "Oskar" - informuje wysłanniczka portalu INTERIA.PL.

 • Gdynia: Startuje walka o Złote Lwy

  W poniedziałek, 7 maja, rozpoczyna się Gdynia Film Festival - najważniejszy przegląd krajowego kina. O nagrodę Złotych Lwów powalczy 13 tytułów, siedem z nich będzie miało w Gdyni premierę.

Zdjęcia na temat: rosati w gdyni
 • Tak się lansowały gwiazdy w Gdyni
 • Tak się noszą gwiazdy na festiwalu w Gdyni
Dyskusje na temat: rosati w gdyni
 • Re: "M jak miłość": Ala ucieknie od męża do Gdyni! Z powodu Madzi!

  postać tego całego P.Zduńskiego to jakaś porażka. Oglądam serial od 1 odcinka i nie byłbym wstanie wymienić wszystkich jego żon, narzeczonych, dziewczyn, przyjaciółek it itd. Chłop jest psychiczny. Oto niektóre- Madzia (Mucha), Teresa, Majka (Samojłowicz), Sylwia, Ala (Ptasińska), Joasia (Więdłocha), Iza (Staniszewska), Ola , Ada , Ania (Rosati) teraz Ala (Frycz) i tak dalej, i tak dalej