• Informacje na temat:

  rosemary harris

Artykuły na temat: rosemary harris
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, zwiastuny, obsada] Aktualizacja #18

  Rosemary i Egzorcysty adaptacji uznanego komiksu Sabrina będzie musiała pogodzić ze sobą dwie drzemiące w niej natury — czarownicy i śmiertelnika — oraz stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej(...), Judy Davis, Harriet Harris, Hunter Parrish, Amanda Plummer i Corey Stoll wystąpią w najnowszej produkcji Ryana Murphy'ego.  Akcja serialu "Ratched" będzie rozgrywać się w 1947 roku. Fabuła osnuta...

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #82

  Harris (Olaf), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Joan Cusack (Strauss), Malina Weissman (Violet Baudelaire) i Louis Hynes (Klaus Baudelaire). W Nowy Rok do serwisu zawitają również takie seriale(...) "Ruchomych piasków" i meksykańskiego serialu "Tijuana". "Chilling Adventures..." to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W tej utrzymanej w stylistyce Dziecka Rosemary...

 • "Poltergeist" w starciu z nowoczesnym egzorcystą

  W horrorze "Poltergeist" - który na nasze ekrany trafi już 29 maja - twórcy nawiązują do takich klasyków gatunku, jak "Dziecko Rosemary" (reż. Roman Polański, 1968), "Egzorcysta" (reż. William Friedkin, 1973), czy też bardziej współczesne filmy grozy, jak "Annabelle" (reż. John R. Leonetti, 2014) oraz "Obecność" (reż. James Wan, 2013). Łącznikiem między tymi filami jest występujaca w nich postać

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

 • Oficjalny plakat "Spider-Mana 3"

  Wytwórnia Sony Pictures opublikowała oficjalny międzynarodowy plakat filmu "Spider-Man 3" . Światowa premiera zapowiedziana jest na 4 maja - podaje serwis Comingsoon.net.

 • Zagra wujka Spider-Mana

  Martin Sheen wystąpi w kolejnym filmie o przygodach Spider-Mana. Wcieli się w nim w postać wujka tytułowego bohatera.

 • Złote Satelity rozdane

  "Traffic" Stevena Soderbergha i "Siostra Betty" Neila LaBute to zwycięzcy tegorocznych Złotych Satelitów - nagród filmowych przyznawanych od pięciu lat przez Międzynarodową Akademię Dziennikarzy. Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się w sobotę, 13 stycznia, w Beverly Hills.

 • Nominacje do nagród Golden Satellite

  Międzynarodowa Akademia Prasowa (International Press Academy) przyznaje swoje nagrody - Golden Satellite Awards - już od pięciu lat. We wtorek,19 grudnia, jej przedstawiciele ogłosili listę filmów i ludzi kina nominowanych do tych wyróżnień. Najwięcej nominacji - aż w 10 kategoriach, otrzymał obraz Ridley'a Scotta "Gladiator", na drugim miejscu, z 9 nominacjami znalazł się "Traffic" Stevena Soderbergha. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia w hotelu Beverly Hills.

 • Piękne kobiety, naiwni mężczyźni

  Angelina Jolie ("Czarownica"), Charlize Theron ("Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie"), dziesiątki półnagich modelek ("Yves Saint Laurent") oraz sprowadzający na manowce Borysa Szyca... seksowny głos ("Dżej Dżej") - ten weekend w polskich kinach będzie należał do pięknych kobiet i naiwnych mężczyzn.

 • Nowy Spiderman! Będzie niesamowity?

  Już w środę, 4 lipca, na polskich ekranach zadebiutuje kolejna odsłona przygód Spidermana. Czy zupełnie nowe podejście do najbardziej kasowego komiksu wszech czasów się powiedzie?