• Informacje na temat:

  ross kemp

Artykuły na temat: ross kemp
 • Zagra przed Porcupine Tree

  Jak już informowaliśmy, pod koniec października na jedynym koncercie w Polsce wystąpi bardzo lubiana u nas brytyjska grupa Porcupine Tree. Gościem formacji Stevena Wilsona będzie wokalistka i gitarzystka Rose Kemp.

 • Przybliżą problem piractwa

  Nowe programy w amerykańskiej i brytyjskiej telewizji przybliżą widzom problem piractwa u wybrzeży wschodniej Afryki. Brytyjską wersję poprowadzi znany z serial u "EastEnders" Ross Kemp.

 • Porcupine Tree na orbicie

  W środę, 28 października, we wrocławskiej Hali "Orbita" wystąpi brytyjska, progresywno-rockowa grupa Porcupine Tree.

Wideo na temat: ross kemp
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Syberia, Monamour

  Późna jesień na Syberii. W opuszczonej wiosce w środku tajgi żyje starzec Ivan i Leshia — jego siedmioletni wnuk. Obaj czekają na ojca chłopca, który opuścił ich dwa lata temu i dotąd nie wrócił. Ivan to starowierca, który często modli się do jedynej posiadanej w domu ikony. Do tego samego zmusza też chłopca. W sąsiedztwie grasuje wataha bezdomnych psów, która pożera wszystko, co żyje. Jeden z tym psów to najlepszy przyjaciel Leshii, co powoduje częste kłótnie z dziadkiem. Wuj Yuri, odległy...

 • Igrzyska śmierci

  Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach śmierci. Bohaterem Igrzysk zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do przeszkolonych zawodników, Katniss (Jennifer Lawrence) zdana jest wyłącznie na własne instynkty oraz przewodnictwo byłego mistrza (Woody Harrelson). Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć...