• Informacje na temat:

  rosyjska modelka

Artykuły na temat: rosyjska modelka
 • Pochodząca z Kaliningradu 22-letnia Anastasia Kvitko dzięki swoim obfitym kształtom okrzyknięta została "rosyjską Kim Kardashian".

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

 • Anastasia Kvitko, rosyjska Kim Kardashian, na plaży w Miami

  Anastasia Kvitko to rosyjska odpowiedź na amerykańską Kim Kardashian. Dziewczyna ma zaledwie 22 lata, 8 mln followersów na Instagramie i przekonanie, że dzięki obfitym kształtom zrobi międzynarodową karierę. Niestety, wszystkie agencje modelek, do których się zgłosiła, odprawiły ją z kwitkiem. Pozostały więc sesje na plaży w dziwnych strojach kąpielowych. Warto dodać, że zdjęcia, które Kvitko...

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Alisa Musa wyrzucona z rosyjskiego "Big Brothera" za... prostytucję

  ...tabloidu, którzy o całej sprawie poinformowali opinię publiczną. Rosyjska stacja postanowiła nie ryzykować i usunęła Musę z programu. Ta w mediach społecznościowych utrzymuje, że o wyjściu z programu(...) podglądani są przez kamery telewizyjne. Rosyjska Społeczna Rada ds. Moralności w Telewizji, która skupia autorytety kultury, nauki i sztuki, od dłuższego już czasu domaga się zdjęcia programu z anteny...

 • Piękna modelka jako meduza

  Rosyjska piękność - Natalia Vodianova przeżywa kolejny rozkwit swojej kariery. Modelka, która przez media nazywana jest Kopciuszkiem (zaczynała jako sprzedawczyni warzyw), coraz częściej udziela się w kampaniach reklamowych największych domów mody. Ostatnio zagrała też w epickiej superprodukcji "Starcie Tytanów" rolę... meduzy.

 • Mick Jagger ma już nową dziewczynę!

  ..."zajmować się dzieckiem na tyle, na ile będzie to możliwe". Co ciekawe, jak donoszą zagraniczne media, Mick Jagger znów jest zakochany. Tym razem szczęśliwą wybranką jest rosyjska modelka Masha Rudenko (28

 • Bundchen najbogatszą modelką

  Brazylijska piękność Gisele Bundchen znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających modelek, którą opublikował magazyn "Forbes".

 • Natalia Vodianova po raz piąty została mama

  Rosyjska supermodelka Natalia Vodianova (34 l.) powitała na świecie swoje piąte dziecko. Tak jak wiele innych gwiazd modelka pochwaliła się narodzinami dziecka za pośrednictwem Instagramu. Chłopiec otrzymał imię Roman.

 • Rosyjska niespodzianka Wet Fingers

  W konkursie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (25 lipca) tanecznemu duetowi Wet Fingers towarzyszyć będzie na scenie Eve Sah, 20-letnia finalistka Miss Polonia.

Zdjęcia na temat: rosyjska modelka
Dyskusje na temat: rosyjska modelka