• Informacje na temat:

  rosyjska modelka dziewczyna ronaldo

Artykuły na temat: rosyjska modelka dziewczyna ronaldo
 • Cristiano Ronaldo ma już nową dziewczynę!?

  Wygląda na to, że Cristiano Ronaldo (29 l.) znalazł pocieszenie w ramionach pięknej dziennikarki…

 • Cristiano Ronaldo się żeni

  Cristiano Ronaldo ożeni się z rosyjską modelką Iriną Szajk, z którą tworzy parę od ponad roku. "Rozpoczęto już pierwsze przygotowania do ślubu" - ujawnił lizboński dziennik "Correio da Manha".

 • Irina Shayk: Pochodzę z bardzo biednej rodziny

  Rosyjska modelka może się poszczycić udziałem w kampaniach najbardziej znanych marek. Przez dziesięć lat kariery udało jej się sporo na tym zarobić. Irina Shayk, która przez długi czas była dziewczyną jednego z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo, mogła sobie pozwolić dosłownie na wszystko. Być może nie wszyscy wiedzą, że dzieciństwo modelki wcale nie było tak...

 • Irina Shayk dementuje plotki!

  Rosyjska modelka przez pięć lat była dziewczyną Cristiano Ronaldo, który, jak wyjawiła Shayk już po rozstaniu, wielokrotnie ją zdradzał. Teraz plotki o zdradzie wróciły, jednak nie dotyczą one piłkarza, a Iriny! Hiszpańska gazeta "El Mundo" w artykule o byłym prezydencie FIFA, Seppie Blatterze, wymieniła właśnie Irinę Shayk jako jedną z jego kochanek! Doniesienia te na tyle wkurzyły modelkę...

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

 • Penelope Cruz kręci z dziewczyną Ronaldo

  Penelope Cruz wyreżyserowała reklamówkę nowej linii zaprojektowanej przez siebie bielizny firmy Agent Provocateur. W głównej roli zobaczymy rosyjską supermodelkę i dziewczynę Cristiano Ronaldo - Irinę Shayk.

 • Dziewczyna Ronaldo w filmie o Herkulesie

  Modelka Irina Shayk, prywatnie partnerka piłkarskiego wirtuoza, Cristiano Ronaldo, zadebiutowała w filmie. Zobaczymy ją w produkcji "Herkules" u boku gwiazdora kina akcji, Dwayne'a Johnsona.

Zdjęcia na temat: rosyjska modelka dziewczyna ronaldo